Presunúť na hlavný obsah

Podčiarknite svoju ženskosť v nohavicovom kostýme: Držte sa týchto kľúčových prvkov, vďaka ktorým v práci zabodujete

Móda

Nebojte sa nosiť nohavicové kostýmy do práce. Na ženskosti vám to neuberie. Teda ak budete dodržiavať zopár základných pravidiel.

Mnohé ženy sa mylne domnievajú, že ak budú do práce nosiť nohavicové kostýmy, pridá im to na veku, uberie na ženskosti. Lenže to vôbec nie je pravda. Nohavice sa nerovnajú strate ženskej stránky. Dôležité je správne poňať celkový styling. Ak sa budete držať zopár kľúčových rád, môžete mať v práci veľký úspech i s takýmto lookom.

Prečítajte si: Dioptrické okuliare ako kľúčový prvok vášho looku: Vyberte si vhodný model, aby ste vynikali

Farba

Výber farby zohráva naozaj dôležitú úlohu. Tmavé kúsky si radšej nechajte na iné príležitosti. Na bežné denné nosenie môžete siahnuť po jasnejších odtieňoch od pudrovej po cyklámenovú, Rovnako tak sa však nevyhýbajte ani vzorom. Kocky či pásiky sú stále veľmi populárne, celkový look trochu odľahčia a dajú mu šmrncovnejší nádych. 

Strih

Tak na tomto záleží asi najviac. Ak budete zvýrazňovať svoje krivky, tak rozhodne neprídete o jemnosť a ženskú stránku. Veľmi osvedčené a efektívne sú v tomto smere saká so zvýrazneným pásom. Tieto kratšie strihy pôsobia veľmi elegantne a sofistikovane.

Mohlo by vás zajímať: 5 kľúčových trendov na zimu 2020: Sme si isté, že niektoré z týchto vecí máte aj vo vašom šatníku

Ale siahnuť môžete aj po predĺžených modeloch, cez ktorý si pokojne dajte opasok a pás tak zvýrazníte. Popustite uzdu fantázii a nechajte sa trochu uniesť. Zakomponovanie street stylu do vášho pracovného dress codu je  vždy vítanou zmenou.

Niečo navyše

Nepodceňujte ani výber doplnkov či ďalších kúskov odevu. Šperky dokážu tiež zohrať významnú úlohu pri stylovaní. A ak chcete nosiť volnejšie kostýmy, kombinujte ich napríklad s jemnými saténovými tielkami, ktoré majú čipku. Takýto kúsok predsa pôsobí dostatočne žensky. Pridajte lodičky na vysokom podpätku a máte dokonalý look. 

Neprehliadnite: Je čas prehrabať šatník, túto kabelku tam možno ešte nájdete. Baguette bag je späť!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus