Presunúť na hlavný obsah

Biele tričko je skutočný základ: Tieto looky vás o tom presvedčia. Investujte však do kvality

Móda

Ak stále nie ste presvedčená o tom, čo sa roky hovorí - že kvalitné biele tričko je základom šatníka, tak môžno tieto looky vás presvedčia o tom, prečo by ste si ho mali čo najskôr zadovážiť.

Klasika klasík. I tak môžete volať biele tričko, ktoré dekády tvorí absolútny základ šatníka. Ale aj toho vášho? Mnoho žien nasleduje módne trendy, nakupuje horúce výstrelky, no vo svojom šatníku postrádajú to najzákladnejšie - obyčajnú klasiku. Ak je to i váš prípad, možno vás nasledujúce looky presvedčia o tom, akú "silu" má tento kúsok odevu.

Mohlo by vás zaujímať: 4 sukne, ktoré dominujú jarnej sezóne: Pri ich výbere stavte karty na nápaditosť a kvalitu materiálu

Do kancelárie v tričku

Áno, aj súčasťou biznis looku môžete byť toto tričko. Veď ak máte na sebe komplet oblek, tak nič nepokázite tým, že ho doladíte práve týmto. Naopak. Vyhnete sa prísnemu looku, budete pôsobiť veľmi chic a sviežo a zároveň vám bude oveľa pohodlnejšie. Nezabúdajte však na to, že kvalita sa v tomto prípade vyplatí. 3 kvalitné bavlnené tričká nahradia aj desať lacných, ktoré po pár vypraniach môžete vyhodiť... Jedine s kvalitným materiálom budete mať aj vy úspech v takomto stylingu.

Viac zaujímavých lookov nájdete vo fotogalérii

Prečítajte si: Módne štýly z 90. rokov, ktoré sú aktuálne IN: To, čo bolo istý čas považované za nevkus, dnes zaplavuje ulice

Nenahraditeľný kúsok

Ak však patríte medzi ženy, ktoré preferujú výstrelky, i tu sa vám tento kus odevu hodí. Pretože nič nevyváži extravaganciu viac, ako basic tričko. Myslite na rovnováhu pri skladaní svojich stylingov. Len tak budete mať zaručene úspech. Rovnako, ako modelka a módna ikona Kaia Gerber. Jej look je ukážkovým príkladom toho, ako to v praxi môže funguovať.

Viac zaujímavých lookov nájdete vo fotogalérii

Neprehliadnite: Aké topánky sa budú nosiť na jar/leto 2020? Do hry sa opäť vracia najobľúbenejšia obuv žien

- Najčítanejšie -