Presunúť na hlavný obsah

Aké topánky sa budú nosiť na jar/leto 2020? Do hry sa opäť vracia najobľúbenejšia obuv žien

Móda

Spoznajte topánkové trendy z prehliadkových mól, ktoré vás naladia na vlnu prichádzajúceho najkrajšieho obdobia v roku. Ktoré zo štýlov vám učaroval najviac?

Móda z prehliadkových mól jasne naznačuje silný vplyv ženského zastúpenia v spoločnosti. Módni velikáni tomu prispôsobili aj dizajn topánok, ktoré predstavili počas fashion weekov v najväčších metropolách ako je New York, Londýn, Miláno a Paríž.

Inšpirujte sa: 4 sukne, ktoré dominujú jarnej sezóne: Pri ich výbere stavte karty na nápaditosť a kvalitu materiálu

Šľapky v štýle 90's a retiazky

Priekopníkom tohto štýlu je jednoznačne značka Bottega Veneta, ktorá svojim nadčasovým dizajnom valcuje nielen prehliadkové móla, ale aj ulice. Práve tam silnie trend vysokých šľapiek alebo topánok s retiazkami okolo členkov. Retiazky na nohách sú sexy!

Čižmy nad kolená

Spomínate si ešte na časy, keď sa na jar nosili čižmy? Opäť raz si to budete môcť dovoliť a to vrátane čižiem nad kolená. Tie sa budú nosiť na holé nohy a k šatám alebo sukniam. Mimochodom na scénu sa vracajú aj dlhé sukne s rozparkom na boku a k tým sa čižmy taktiež skvelo hodia.

Mokasíny s ponožkami

Pánsky vplyv do dámskeho šatníka. Mokasíny sa môžu nosiť s ponožkami vo verzii s kostýmovým setom. Vďaka typicky ženskému tvídovému kostýmu a sukni pozdvihnete topánky ako sú mokasíny na vyššiu úroveň. Dlhý čas boli spájané výsostne s nohavicami. 

Mokasíny na podpätku

Verzia na podpätku je pre tie, ktoré potrebujú vždy byť na vysokej nohe. Vyzerajú elegantne a hodia sa k vášmu biznis looku. Tento model topánok je natoľko výrazný, že stačí jednoduchý outfit a máte vyhraté.

Asymetrické popruhy

Sandále na remienkoch naďalej kraľujú sezóne a to právom. Či už na vysokom tenkom podpätku alebo na nízkom, v obidvoch prípadoch spĺňajú svoje poslanie. Na ženských chodidlách vyzerajú famózne a ak ich raz vyskúšate, verte nám, že pri jedných nezostanete. 

Gladiátorky 

Vždy keď sa objavia na scéne, spôsobia rozruch v pozitívnom slova zmysle. Ženy ich jednoducho milujú a my sa im nečudujeme. Aj na nízkej platforme dokážu vykúzliť sexi nohy a hodia sa ku všetkému. Je to veľmi dobrá voľba, v ktorej sa môžete ľahko z mestského pracovného života preniesť do toho večerného.

Neprehliadnite: Jarná nádielka kabátov: Tieto štyri klasiky sa stále tešia pozornosti, ale vo vynovenom vzhľade

Vietnamky na podpätku

Jeden z najsilnejších trendov jasne poukazuje na vietnamky na podpätku so šnúrkami oviazanými okolo nohavíc. Trend, ktorý zviditeľnili IT girls v uliciach sa postupne šíri až ku nám a vyzerá minimálne originálne a atraktívne, vyskúšate?

- Najčítanejšie -