Presunúť na hlavný obsah

4 sukne, ktoré dominujú jarnej sezóne: Pri ich výbere stavte karty na nápaditosť a kvalitu materiálu

Móda

Jar klope na dvere a spolu s ňou i obmena šatníka. Tentokrát vám prinášame inšpiráciu v podobe obľúbeného kúska každej ženy - sukní.

Nová sezóna, nové trendy, nový zdroj inšpirácie. Sukne už od nepamäti patria medzi nejobľúbenejší kúsok šatníka takmer každej ženy. Dokážu pozdvihnúť ženskú stránku, no zároveň pôsobiť jemne, sofistikovane a nápadito. Ak sa chcete riadiť aktuálnymi trendmi sezóny, tak práve tieto 4 kúsky sú tými, ktoré osviežia každý šatník. 

Pozrite si: Doplnok jari, ktorý budete milovať: Kruhové náušnice sú opäť v hre. Vyberte si ten správny model

Maxi

Veľké, nadýchané a stále trendové. Maxi sukne pôsobia síce teatrálnejšie, ale o to viac nechajú vyniknúť vašu odvahu nosiť takéto kúsky. So správnymi doplnkami a ostatnými časťami looku môžete takýto model nosiť aj do práce. Ak k nej prichodíte sexi lodičky, obyčajné šedé či biele tričko a skrátené sako, môžete pokojne vyraziť do kancelárie. 

Jemné

Pre ženy, ktoré si naopak potrpia na jemnosť pri stalovaní, určite poteší fakt, že rovnako veľkej pozornosti sa tešia aj sukne z hodvábneho materiálu. Najviac vyniknú s oversize svetrom a s vysokými opätkami. Tento look je ako stvorený na rande, ale aj do práce. Ak pridáte výraznejší rúž a doplnky, pokojne môžete takto vyraziť aj na malý večierok. Dbajte však na kvalitu materiálu pri výbere, aby ste neskĺzli do prvoplánovosti a váš look nepôsobil príliš lacno. 

Mohlo by vás zaujímať: Na svadbe ako hosť: S týmto výberom zabodujete, či už idete na letnú, formálnu alebo extravagantnú

Mini

Ak mini kúsok, tak jedine taký, ktorý je nápaditý. Farebný, vzorovaný či mix materiálov... Presne tieto modely dominujú jarnej sezóne. Vďaka tomuto môže aj basic kúsok vášho šatníka pôsobiť veľmi štýlovo. Myslieť by ste však mali na to, že minsukne sa momentálne nosia prevažne so zvýšeným pásom, takže zabudnúť by ste mali na "bedrové" kúsky.

Koža

Materiálom sezóny je jednoznačne koža. Žiadny iný materiál nepôsobí tak štýlovo (a sexi zároveň), ako práve tento. A nemusí ísť o pravú kožu. Ak ho však spojíte s midi dĺžkou sukne, ktorá má zvýšený pás a je vo svetlejšej farbe, tak trafíte do čierneho. Presne tieto modely hrajú počas jarnej sezóny prvé husle. 

Prečítajte si: Harley Quinn alebo Margot Robbie: Kto je skutočnou hollywoodskou ikonou?

- Najčítanejšie -