Presunúť na hlavný obsah

New York žil módou, ktorú si nenechali ujsť ani známe tváre: Tieto trendy budú dominovať o pár mesiacov

Móda

Celebrity v prvých radách, známe modelky na mólách a trendy na jeseň 2020. Toto všetko mohli vidieť návštevníci týždňa módy v New Yorku.

Uplynulých desať dní sa New York zmenil na mesto módy. Poprední dizajnéri predstavili vo "veľkom jablku" svoje najnovšie kolekcie na sezónu jeseň/zima 2020. 

I keď na mólách bolo vidieť kreácie desiatok rôznych dizajnérov, niečo ich predsa len spájalo. Spoločné prvky, ktoré budú dominovať uliciam už o pár mesiacov. Medzi tie najvýraznejšie patria predovšetkým strapce a viac-farebné looky. Práve toto sme mohli vidieť takmer na každej prehliadke.Nechýbali však aj svadobné šaty, či spoločenské róby, ktoré tiež môžu predurčovať trendy plesovej sezóny na budúci rok. 

Mohlo by vás zaujímať: Podčiarknite svoju ženskosť v nohavicovom kostýme: Držte sa týchto kľúčových prvkov, vďaka ktorým v práci zabodujete

Ak vás zaujímajú nové kolekcie, ale aj známe tváre, ktoré sa ukázali na fashion week-u v New Yorku, neprehliadnite našu fotogalériu.

Móda celebrity

Aj toto ide spolu ruka v ruke. Veď kto iný robí dizajnérom väčšiu reklamu, ak nie práve hollywoodske hviezdy, ktoré sa ukážu v ich kreáciách? Preto na každej väčšej prehliadke nechýbali mená ako Kate Hudson, Lucy Liu, Julianne Moore či Blake Lively. A práve posledná menová prekvapila najviac. I keď dorazila, ako vždy, v tip-top stylingu, ktorý bol premyslený do posledných detailov, pozornosť viac vzbudzovali kilá navyše, ktoré herečka mala. No tak či onak vyzerá dokonalo, čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: Harley Quinn alebo Margot Robbie: Kto je skutočnou hollywoodskou ikonou?

Pozvanie na prehliadky prijala aj škandalózna speváčka Miley Cyrus. Zatiaľ, čo prehliadku Toma Forda pozerala z čestného miesta v prvom rade medzi ďalšími hviezdnými kolegyňami, na prezentácii novej kolekcii Marca Jacobsa sa ukážkovo zhostila úlohy modelky.

Ak vás zaujímajú nové kolekcie, ale aj známe tváre, ktoré sa ukázali na fashion week-u v New Yorku, neprehliadnite našu fotogalériu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus