Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Lopez aj Selena Gomez si rady upravia fotky pred publikovaním: Tieto zmeny bijú do očí

Zahraničné celebrity

I keď boli obdarené krásou, spokojné rozhodne nie sú. Na šikovnosť make-up artistov sa však už tiež nespoliehajú. Známe tváre si totiž fotografie pred publikovaním veľmi často upravujú.

Elsa Hosk

I keď momentálne je modelka Elsa Hosk jednou z najžiadanejších, vyzerá to tak, že i ona si najradšej zvyšuje sebavedomie upravenými fotografiami. Najčastejšie si zoštíhluje tvár. Spozorovať sa to dá pri pohľade na fotografie paparazzov a tie jej z Instagramu. I keď má vždy k dispozícii tých najlepších make-up artistov, finálnu úpravu má vo svojich rukách. 

Mohlo by vás zaujímať: Zdá sa, že reality hviezda Kim Kardashian túži po veľkej rodine: Štvrté dieťa by im mala vynosiť táto žena

Khloe Kardashian

Štíhlejšia tvár, užší nos, väčšie oči i vyššie obbočie. Khloe Kardashian neviem, kedy prestať a jej fotky sú čím ďalej tým viac vzdialené od skutočnosti. I keď sa známa sestra Kim Kardashian snaží vybudovať si imidž dokonaej krásky, pokiaľ budú na svete jej nevyretušované fotky, tak má asi smolu...

Neprehliadnite : Je za odchodom Meghan a Harryho z kráľovskej rodiny to, že princ nie je synom Charlesa?

Selena Gomez

Selena Gomez má za sebou veľmi náročný rok. Bojovala so zdravotnými - fyzickými aj psychckými problémami, ale aj s bulvárom. A tak sa niet čomu čudovať, že si chce aspoň prostredníctvom sociálnych sietí trochu zdvihnuť sebavedomie. Áno, aj ona sa rada upravuje pomocou rôznych aplikácií. 

Eiza González

Je mladá, krásna, tanelentovaná, pomaly sa prediera medzi hollywoodsku špičku. No zjavne i ona nemá dostatočne vysoké sebavedomie a rada si upravuje fotky. Reč je o jednej z najnovších tvári šoubiznisu, mexickej herečke Eize González, ktorá sa preslávila románikom s ex-manželom Miley Cyrus Liamom Hemsworthom. Eiza chce byť stoj čo stoj dokonalá, veď predsa konkurencia v Hollywoode je naozaj veľká. 

Jennifer Lopez

Milujeme hviezdu Jennifer Lopez. Veď kto iný je živým dôkazom toho, že vek je len číslo, ak nie práve ona? A i keď vyzerá pôvabne i bez make-upu, Jennifer sa rada vyžíva v líčení a čím výraznejšie, tým lepšie. Ale tým to nekončí. Celkový look často upraví ešte trochu. I ona si napríklad rada zoštíhli tvár pomocou aplikácií. 

Prečítajte si: 4 hollywoodske matky, ktoré majú doma svoje verné kópie: Ako vyzerali vo veku svojich dcér ony?

Upravujete si aj vy fotky skôr, ako ich vypublikujete?

spolu hlasovalo 754 ľudí

áno
69
nie
571
občas
114

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus