Presunúť na hlavný obsah

Ako tínedžerky! Selena Gomez a Bella Hadid si riešia spor cez Instagram a správajú sa ako každá žena

Zahraničné celebrity

Zdá sa, že je absolútne jedno, či je z vás svetová umelkyňa, topmodelka alebo bežná smrteľníčka. Pokiaľ ide o vzťahy, všetky ženy sa správajú rovnako.

Ako tínedžerky

Zhodujú sa na správaní fanúšikovia Seleny Gomez a modelky Belly Hadid. Zdá sa, že dlhonohá bruneta nemá stále v láske speváčku, ktorá randila s jej expriateľom The Weekndom. I keď vzťah Belly so známym umelcom nevydržal ani na druhý pokus, akosi nevie preglgnúť, že nebola pre neho jedinou. Na druhej strane, speváčke Selene Gomez to príde už celkom smiešne a detinské. Je očividné, že by chcela ukončiť túto nezmyselnú doťahovačku, ale akosi je zatiaľ na to sama.

Mohlo by vás zaujímať: Známe hollywoodske hviezdy, ktoré sa vylepšili pred 30-tkou: Štvorici týchto krások to ale uškodilo

O nadviazanie kontatku sa pokúsila cez sociálne siete, kde komentovala jednu z fotografií Belly. Koment bol, samozrejme, veľmi pozitívny, čo však nezabránilo Belle v tom, aby fotku následne vymazala. Tento postreh zaznamenali aj pozorní fanúšikovia a neunikol ani speváčke, ktorá len smutne skonštatovala "že je to nanič" a pridala smutného smajlíka.

Prečítajte si: Foto z Instagramu verzus realita: Celebritné hviezdy si často menia vzhľad, porovnajte si tieto zábery

Urovnáva vzťahy

Posledné dva roky boli pre speváčku veľmi náročné, hlavne po psychickej stránke. Zdravotné a psychické problémy ju prinútili stiahnuť sa do úzadia a pracovať hlavne na svojom zdraví. Dnes je však všetko inak, Selena sa vracia s novým albumom, snaží sa opäť prepracovať na kariérny vrchol, a čo je dôležitejšie, urobiť za minulosťou hrubú čiaru a urovnať vzťahy. Či už s expriateľom Justinom Bieberom alebo so spomínanou Bellou. No pokiaľ sa modelka neumúdri a bude naďalej správať ako ohrdnutá žena, tak to bude mať umelkyňa celkom ťažké.

Neprehliadnite: Modeling majú v génoch: Mama slávnych sestier pôsobí po ich boku skôr ako rovesníčka, a to má 55!

- Najčítanejšie -