Presunúť na hlavný obsah

Najväčšia rodinná dráma roka 2019: Hlavnými aktérmi boli tieto celebrity a malo to aj dohru

Zahraničné celebrity

Vzťahové drámy tento rok neobišli ani celebrity. O tú snáď najväčšiu, do ktorej neboli zapletení len dvaja ľudia, ale pomaly celá rodina, sa postaral otec dcéry Khloé Kardashian. Ten sa dopustil nevery s najlepšou priateľkou jej sestry Kylie Jenner. Zápletka ako vyšitá, čo poviete?

Ústrednou postavou drámy Khloé Kardashian

Tento rok vo svete celebrít došlo k viacerým škandalóznym veciam. O jedno z najväčších pobúrení sa postaral partner a otec dcérky Khloé Kardashian, Tristan Thompson. Keďže išlo o škandál v jednej z najslávnejších rodín, Kardashian-Jenner, ktorá už dlhé roky doslova pretriasa svoj osobný život jednotlivých členov rodiny vo vlastnej reality show, nemlčalo sa ani pri tomto. Preto boli fanúšikovia a médiá pravidelne zásobovaní informáciami priamo od Khloé aj od jej rodiny.

Mohlo by vás zaujímať: Retuš im pomohla k dokonalým krivkám, realita je však iná: Toto sú prešľapy najslávnejšieho rodinného klanu

Nebola to jeho prvá nevera 

Khloé si prešla tento uplynulý rok skutočnými zmenami a vzťahovou drámou. Hoci sa jej nakoniec podarilo udržať si na verejnosti odvážnu tvár, nebolo to pre ňu ľahké obdobie. Jej dnes už bývalý partner a otec dieťaťa, dcérky True, Tristan, ju totiž nepodviedol po prvýkrát. Najskôr to bolo ešte v roku 2018, no hoci mu Khloé odpustila, dopustil sa nevery znova a to priamo so ženou, ktorá bola jej rodine, konkrétne jej sestre Kylie Jenner, blízkou osobu. Dá sa povedať, najlepšou priateľkou. Tou osobou, ktorá sa zaplietla na jednej párty s Tristanom, a bola zároveň priateľkou Kylie Jenner, najmladšej sestry Khloé, bola Jordyn Woods.

Stalo sa to na jednej párty a boli toho plné médiá 

K nevere vraj malo prísť ešte vo februári tohto roka. Hneď na druhý deň sa objavili štiplavé foografie plné maznania a bozkávania týchto dvoch uprostred spomínanej párty. Pre Khloé to bolo o to ťažšie, že to musela verejne podstúpiť dvakrát. Znemožnil ju v očiach rodiny aj verejnosti, práve v čase, keď pracovali na obnovení ich vzťahu aj kvôli spoločnej dcérke True. 

Čítajte tiež: Sexi Khloe Kardashian: Táto kráska nedá dopustiť na populárny doplnok, akým sa ženy teraz najviac pýšia

Khloé sa po škandále zamerala na výchovu svojej dcéry

Cez to všetko, čím si Khloé prešla, ju samozrejme držala jej rodina a dcérka True. Po dráme a ukončení vzťahu sa sústreďuje len na jej výchovu a zvyšok rodiny. Je to vidieť aj podľa fotografií na sociálnej sieti, ktorých sa v posledné mesiace objavuje s jej dcérou čoraz viac.  Je mamou na plný úväzok a to ju robí momentálne šťastnou. 

Kardashianky vždy držia spolu 

Kardashianky vždy držali spolu. Môžete ich milovať alebo aj nenávidieť, ale v čase krízy sa vždy spoja ešte viac. Kylie kvôli svojej sestre Khloé okamžite prerušila akýkoľvek kontakt s bývalou najlepšou priateľkou Jordyn a dala tak jasne najavo, že si vždy vyberie rodinu pred priateľmi. Rovnako ostatní členovia rodiny jej boli veľkou útechou a podporou. 

Veľkou oporou jej bol a stále je aj bývalý manžel jej sestry Kourtney, s ktorým celá rodina stále dobre vychádza, so Scottom Disickom. Často ich vídať spolu aj na verejnosti aj v súkromí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Neprehliadnite: Khloe Kardashian priznala, čo stálo za jej stratou váhy: Tlačila ju do toho vlastná rodina

Hoci to už je pár mesiacov, stále sa rany hoja 

Hoci by sa mohlo zdať, že celá táto vzťahová dráma je už za ňou, jej nedávny citát, ktorý uverejnila na svojej sociálnej sieti, svedčí o tom, že je stále v procese liečenia. Z neho mohli fanúšikovia vyčítať, že hoci je dnes opäť slobodná, nie je dostupná a otvorená ďalšiemu vzťahu. S otcom svojej dcéry sa Khloé opäť stýka, ale len v rámci toho, že si delia starostlivosť o svoju dcérku. Snaží sa s ním teda vychádzať, aby obaja zostali dobrými rodičmi. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus