Presunúť na hlavný obsah

Je za odchodom Meghan a Harryho z kráľovskej rodiny to, že princ nie je synom Charlesa?

Celebrity

Prominentný pár britskej monarchie, princ Harry a vojvodkyňa Meghan Markle opäť šokovali verejnosť. Oznámili, že chcú opustiť kráľovskú rodinu a presunúť sa do Severnej Ameriky, odkiaľ pochádza práve bývalá herečka.

Dôvod ich rozhodnutia je jasný

Od kráľovskej svadby, druhorodeného syna princa Charlesa a princeznej Diany, sa pozornosť upierala najmä na novopečenú vojvodkyňu Meghan Markle a princa Harryho. Práve oni sa totiž od začiatku randenia netajili tým, že nebudú veci robiť presne tak ako to káže protokol. A na tom sa nič nezmenilo ani v čase, keď sa stali rodičmi. Najnovšie tak svojim rozhodnutím opäť šokovali nielen verejnosť, ale aj samotnú kráľovnú. Pár sa totiž rozhodol, že opustí palác.

Manželia sa v stredu večer rozhodli verejnosti oznámiť, svoj krok, ktorý zavžovali už veľmi dlho. Vzdávajú sa tak úlohy vysoko postavených členov kráľovskej rodiny a budú pracovať, aby boli finančne nezávislí. Svoj čas budú tráviť striedavo v Spojenom kráľovstve a Severnej Amerike. To všetko vraj so súhlasom jej veličenstva. O tomto radikálnom rozhodnutí mala údajne kráľovná vedieť, no podľa oficiálnych vyjadrení paláca, to tak nevyzerá. ”Diskusie s vojvodom a vojvodkyňou zo Sussexu sú len v počiatočnom štádiu. Palác rozumie ich túžbe zaujať iný prístup, ale sú to komplikované problémy, ktoré si vyžadujú určitý čas na prekonanie.”

Archie je pre oboch všetkým

Podľa MailOnline sa manželia rozhodli definitívne osamostatniť počas šesťtýždňového pobytu v Kanade, z ktorého sa len nedávno vrátili späť do Londýna. Robia to vraj z veľkej časti kvôli synovi Archiemu, ktorému chcú zabezpečiť bezstarostné detstvo. Harry údajne nechce, aby si tým istým ako on, prechádzal jeho syn. 

Čítajte tiež: Zdá sa, že reality hviezda Kim Kardashian túži po veľkej rodine: Štvrté dieťa by im mala vynosiť táto žena  

Mohlo by vás zaujímať: Na módny štýl Kim Kardashian má najväčší vplyv tento muž: Ako prvý jej povedal, že má najhorší vkus 

Je toto ozajstnou príčinou?

No čoraz častejšie sa však skloňuje otázka, či za tým nie je to, že Harry skutočne nie je biologickým synom princa Charlesa. Koncom roka totiž obletela svet koláž, na ktorej je princ Harry a bývalá láska jeho mamy, James Hewitt. A treba uznať, že na tejto fotke je podoba nepopierateľná. Práve počas krízy s Charlesom, mala princezná Diana nájsť útechu v náručí britského dôstojníka Jamesa Hewitta. Sympatický  člen armády ju mal spočiatku učiť jazdiť na koni. No ich vzťah prerástol do intenzívneho romániku. Nikto však nikdy neuviedol presný čas toho, kedy ich milostný pomer začal. Mnoho ľudí tak špekuluje, že by práve Harry mohol byť synom Jamesa. Čo myslíte vy, môže byť toto dôvod rozhodnutia princa Harryho a Meghan Markle?

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus