Presunúť na hlavný obsah

Harley Quinn alebo Margot Robbie: Kto je skutočnou hollywoodskou ikonou?

Móda

Austrálska herečka Margot Robbie patrí medzi najzaujímavejšie tváre šoubiznisu za posledné roky.

Pred siedmimi rokmi sa z pomerne neznámej herečky stala hviezda Hollywoodu. Margot Robbie zažiarila popri Leonardovi DiCapriovi vo filme Vlk z Wall Street, čo ju katapultovalo medzi smotánku. Tento film potvrdil nie len to, že Hollywood má nový sexymbol, ale tiež aj talentovanú hviezdu. A to prinútilo množstvo "áčkových" režisérov a producentov obsadiť túto blondínu do najväčších hollywoodskych trhákov. Bombshell, Jednotka samovrahov, Ja, Tonya, Legenda o Tarzanovi a zopár ďalších, ktoré nakrútila v priebehu posledných 5-ti rokov všetky tieto slová len potvrdzujú. 

Prečítajte si: Z dcéry Johnnyho Deppa je okúzľujúca mladá dáma: Lily Rose zažiarila v zlatých šatách Chanel

Margot alebo Harley?

Je tu však jedna postava, ktorá vyčnieva nad všetky tie, ktoré na striebornom plátne doteraz stvárňovala.  A to ikonická komiksová postava psychopatickej deviantky Harley Quinn. Po prvýkrát si do nej prevtelila práve vo filme Jednotka samovrahov. A i keď snímka bola plná slávnejších mien, práve Margot a jej stvárnenie Harley prilákalo do kín značné množstvo divákov. A to i napriek tomu, že filmoví kritici túto snímku nešetrili.

Margot Robbie ako štýlová ikona: Prezrite si fotogalériu plnú jej krásnych lookov

Lenže Margot sa podarilo nemožné. Spomedzi známych hercov urobiť práve zo svojej postavy hlavnú hrdinku. A preto nikoho neprekvapilo, že Harley Quinn dostala celovečerný film. Sledovať šialenú jazdu 29-ročné blondíny na filmovom plátne práve v tejto úlohe, môže byť skutočným zážitkom. A jej fanúšikovia ju milujú práve pre túto postavu. Pretože sa s ňou vedia stotižniť. Veď predsa kto by nesúcitil s postavou, ktorá pre lásku stratila zdravý rozum a je ochotná urobiť čokoľvek?

Mohlo by vás zaujímať: Diana mala v deň svadby pás užší ako 7-ročné dievčatko: Čo všetko obetovala za život princeznej v monarchii?

Margot dokonca pred pár dňami ukončila turné spojené s premiérou filmu Birds of Pray, počas ktorého opäť potvdila svoj status najštýlovejšie hviezdy súčastnosti. Dokonalé stylingy, prirodzenosť a šarm - kľúčové prvky, vďaka čomu hviezdi na každej akcii. A tak je možno na mieste i otázka, kto koho preslávil viac? Stojí za megaslávou Margot práve jej dokonalé stvárnenie Harley Quinn, alebo naopak, pomohla Harley Margot?

Margot Robbie ako štýlová ikona: Prezrite si fotogalériu plnú jej krásnych lookov

Máte radi herečku Margot Robbie?

spolu hlasovalo 317 ľudí

Áno
287
Nie
3

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus