Presunúť na hlavný obsah

Česko-Slovenský ples 2020: Andrea Verešová obhájila status pôvabnej dámy, krásna Miss kúzelná ako Popoluška

Slovenské celebrity

Česko-Slovenský ples 2020 patrí medzi najprestížnejšie udalosti roka. Červený koberec v priestoroch Obecného domu ovládli tieto známe osobnosti a aké róby zvolili na významnú udalosť takéhoto formátu?

V priestoroch Obecného domu, ktorý je nazývaný tiež Reprezentačný dom hlavného mesta Prahy sa zišli známe osobnosti česko-slovenskej scény. Hlavnou hviezdou večera bola legenda česko-slovenskej hudobnej scény – spevák Richard Müller. Bohatým a pestrým programom hostí večera sprevádzala šarmantná česko-slovenská moderátorská dvojica v zložení Michala Hergetová a Roman Juraško.

Dramaturgia v duchu pocty Milanovi Rastislavovi Štefánikovi 

Ako to majú organizátori Česko-Slovenského plesu vo zvyku, dramaturgia podujatia sa opäť ponesie v duchu významných osobností a okamihov v dejinách oboch krajín. V programe tohto ročníka preto špeciálne miesto patrí pripomienke 140. výročia narodenia generála Milana Rastislava Štefánika, ktorý je dodnes považovaný za jednu z najuznávanejších osobností slovenskej a československej  histórie. 

Známe Slovenky a Češky sa na Česko-Slovenský ples 2020 s úctou k hostiteľovi poctivo pripravovali a na červenom koberci sa to krásnymi róbami len tak striedalo. Aké šaty zvolili na túto výnimočnú kultúrnu udalosť a kto vás svojou róbou očaril najviac?

Ďalšie známe Slovenky a Češky a ich róby z Česko-Slovenského plesu 2020 si nenechajte ujsť v našej GALÉRII.

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová je rokmi verná čipke, ktorá sa spája s charakteristickým rukopisom návrhárky Jany Pištejovej. Aj vďaka tomu patrí medzi najpôvabnejšie dámy každoročnej plesovej sezóny a tento status obhájila aj tento rok. 

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná bola medzi hlavnými hosťami Česko-Slovenského plesu 2020. Mala na sebe bielu róbu so slzičkovým výstrihom z dielne návrhára Fera Mikloška. Akcent na pás a rozparok z nej vykúzlili očarujúcu mladú dámu večera v duchu "v jednoduchosti je krása".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Chorchelisita Drobná (@emmadrobna),

Karolína Mališová

Česká modelka a česká Miss Earth pro rok 2015 Karolína Mališová vyzerala v tento večer doslova ako Popoluška. V honosnej róbe v tzv. „baby blue“ z dielne salónu Poner strhávala na seba pozornosť a bola doslova magnetom pre oči. Pôvabný look a úsmev boli tými najlepšími doplnkami, aké mohla zvoliť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Karolína Mališová (@karolinamalisova),

 

Nikol Švantnerová

Česká Miss 2015 a moderátorka módnej televízie Fashion TV Nikol Švantnerová sa prikláňa k dámam, ktoré na ples obliekli biele šaty. Priliehavá minimalistická róba s odhaleným chrbtom kopírovala jej ladné krivky, ktoré má známa modelka poctivo vydreté z posilňovne. Nikol nenechala nič na náhodu a všetko zladila do posledného detailu, vrátane šperkov.

 

- Najčítanejšie -