TWiiNSKY sa na svoj veľký deň poctivo pripravujú: V takýchto róbach by zabodovali aj na červenom koberci!

Slovenské spevácke duo sa umelecky činí nielen u nás na Slovensku, ale i v zahraničí. Okrem toho, že sú Veronika a Daniela talentované speváčky, ukázali sa aj v pozícii elegantných dív. Čo poviete na tieto plesové kreácie vy?

Krásne TWiiNSKY sa takto chystajú na svoj veľký deň

Krásne TWiiNSKY sa takto chystajú na svoj veľký deň

Zdroj: instagram.com/twiinsmusic/

Plesová sezóna sa našťastie ešte len začala, takže sa môžeme tešiť na krásne ženy a noblesné róby. 

Plesuje sa nielen u nás, ale i u našich českých bratov a na najväčšiu plesvú udalosť v Čechách sa pripravujú aj krásne TWiiNSKY. Veronika Krupa Nízlová a Daniela Nízlová sa pochválili výberom šiat na Česko-Slovenský ples a treba uznať, že trafili do čierneho. 

 

Ein von TWiiNS (@twiinsmusic) gepostetes Foto am

Niekoľko akcií už tento rok za sebou speváčky majú a výber róby nikdy nenechávajú na náhodu. Daniela sa prednedávnom predviedla aj v takomto rafinovanom modeli. 

Nenechajte si ujsť: Vždy tip top nastajlované Twiinsky ako ich nepoznáte: Ako vyzerajú úplne bez mejkapu?

 

Ein von TWiiNS (@twiinsmusic) gepostetes Foto am

Ďalšou kráskou, ktorá je už súčasťou plesov v Čechách, je slovenská modelka Andrea Verešová. Na honosných večeroch sa zúčastňuje často a vždy dokonale upravená. Jej róby častokrát patria k tým najzaujímavejším, k čomu jej napomáhajú nielen špičkoví módni návrhári, ale i jej dokonalá vizáž. 

Pozrite si: Známe Slovenky opäť ukázali, že majú štýl v krvi: Andrea Verešová vo vyzývavých mini a ďalšie...

Slovenská plesová sezóna je tiež v plnom prúde. Niektoré slovenské krásky sa na takýchto akciách nielen zabávajú, ale i pracujú. V takejto róbe odmoderovala prednedávnom ples v Piešťanoch, krásna Barbora Rakovská.  

Pozrite si: Účesy z Plesu v opere: Aké vlasové stylingy dominovali tohtoročnému plesu?

Elegantné, zmyselné a jednoduché. Aj také vedia byť Slovenky, keď ide o plesy a bály. Jeden taký má za sebou aj Barbara Heribanová a treba uznať, že táto kreácia z dielne Marcela Holubca, sa naozaj vydarila. Barbora pôsobí ako éterická kráľovná z rozprávky. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba