Presunúť na hlavný obsah

Róby z Plesu v opere 2016: Hlasujte a vyberte z prominentov dámu s najkrajšími šatami večera!

Slovenské celebrity

Ples v opere 2016 úspešne zahájil plesovú sezónu a my vám opäť prinášame pohľad na róby, v ktorých sa známe Slovenky na plese predviedli. Ktorej to podľa vás pristane najviac?

Michaela Kocianová

Michaela Kocianová z agentúry Elite Bratislava je topmodelka svetových rozmerov a vidno to aj na jej stylingu. V jednoduchosti je krása a ona tú svoju dokázala zvýrazniť v róbe od značky Theory.

Monika Hilmerová

Herečka Monika Hilmerová stavila tentokrát na jemnú, elegantnú a ženskú róbu z dielne návrhárky Jany Mrvovej. Tento púdrový odtieň z nej vykúzlil doslova bábiku.

Čítajte viac: Príchody na Ples v opere 2016: Monika Hilmerová nastavila vysokú latku, prekvapením večera Richard Lintner s manželkou

Beáta Danglová

Manželka herca a režiséra Dana Dangla, Beáta Danglová, má krásnu postavu, na ktorej vždy vynikne akákoľvek róba, ktorá jej kopíruje postavu. Tento rok to bolo prevedenie v telovom odtieni.

Zlatica Puškárová

Stálicou Plesu v opere je moderátorka Zlatica Puškárová, ktorá je verná jednej a tej istej návrhárke, Jane Pištejovej. Vždy má však na sebe typovo odlišnú róbu, tentokrát s takouto výraznou červenou sukňou.

Petra Ficová

Úspešná fotografka Petra Ficová zažiarila tento raz v róbe od Fera Mikloška v bordovom odtieni. Táto farba bola mimochodom farbou predošlého roka. Petra je v trendoch vždy o krok vpred a na jej stylingoch to je vidno.

Diana Hágerová

Známa tvár televízie Diana Hágerová absolvovala s partnerom, moderátorom Romanom Juraškom Ples v opere prvýkrát. Dvojica si to doslova užívala a Diana vyzerala naozaj noblesne. Šaty, ktoré mala na sebe, vytvorila Veronika Lokajíčková.

Mohlo by vás zaujímať: Ples v opere 2016 sa niesol v duchu splneného sna: Takto to počas večera vyzeralo

Lucia Hablovičová

Bývalá moderátorka Lucia Hablovičová prišla tak ako každý rok, v sprievode módneho návrhára Borisa Hanečku. Práve z jeho dielne mala na sebe i šaty. Jedna z najpôvabnejších dám večera.

Andrea Heringhová

Partnerka podnikateľa Borisa Kollára, Andrea Heringhová, zvolila krémové šaty so striebornými aplikáciami, ktoré poodhalovali jej členky. 

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová tento raz stavila na bielu róbu a tento jemný odtieň jej sadne. Šaty má na svedomí duo Alžbeta Ondriš & Zarina Šimkovič.

Adela Banášová

Naša najúspešnejšia moderátorka Adela Banášová zahalila svoje telo do červenej róby, ktorej autorkou je Michaela Ľuptáková. S partnerom Petrom Modrovským im to veľmi pristalo.

Andrea Cocherová

Riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová zvolila vhodnú róbu z dielne návrhárky Hany Převrátilovej. Táto dizajnérka je jej obľúbenou.

Nenechajte si ujsť: Ples v opere 2016 otvorila svetová hudobná hviezda z Veľkej Británie, Paul Young!

Lucia Hurajová

Herečka Lucia Hurajová pútala pozornosť sýtou ružovou róbou s hlbším výstrihom. Pás zvýraznila opaskom a vytvorila si tak príjemnú ženskú siluetu.

Eva Verešová

Bývalá misska prišla na Ples v opere v púdrovo fialových šatách, ktoré navrhla Izabela Komjati. Ryšavke táto farba i materiál sadol a dokonale spĺňal hlavnú tému večera, ktorou bolo snívanie.

Danica Kleinová

Redaktorka Danica Kleinová zvolila na túto výnimočnú príležitosť zlatú róbu, ktorá kopírovala jej krivky. Takto za dámu ju môžeme vidieť naozaj len málokedy.

Alena Kobielska

Manželka Vladimíra Kobielskeho a jej decentná róba v kráľovskej modrej. Tento odtieň šiat je skutočne slávnostný a v jednoduchom strihovom prevedení je dostatočne dominantný.

Anna Latináková

Manželka obľúbeného herca a komika Lukáša Latináka zvolila takisto jednoduchý strih róby s holými ramenami. Tento odtieň fialovej je veľmi populárny a vždy dobrým krokom.

Ľubica Malachovská Čekovská

Manželka herca Sveťa Malachovského tentokrát ako jedna z mála siahla po čiernej róbe. A urobila dobre. Elegantné a decentné.

Júlia Vajdová

Júlia Vajdová, manželka herca Jozefa Vajdu, zvolila decentný strih šiat, vhodný na túto príležitosť. Dvojica si spoločnosť v kruhu známych užívala.

Gerda, priateľka Matthiasa Settele

Partnerka generálneho riaditeľa televízie Markíza, Matthiasa Settele, Gerda, bola po jeho boku takto vysmiata. Elegantná čierna róba mala v okolí dekoltu transparentnú časť, čím oživila tvár tejto dámy.

Jana Prágerová

Podnikateľka Jana Prágerová pri výbere šiat nemusela mať žiadnu dilemu. Je verná obľúbenej návrhárke Jane Pištejovej. Pastelové odtiene si tentokrát získali viaceré dámy plesu.

Vera Wisterová

Moderátorkou Plesu v opere 2016 bola Vera Wisterová, ktorá to zvládla na výbornú. V pompéznej róbe od Marcela Holubca vyzerala okúzľujúco.

Veronika Ostrihoňová

Redaktorka spravodajstva Veronika Ostrihoňová prišla so snúbencom, moderátorom Matejom Sajfom Cifrom. Blondínka mala na sebe róbu od Borisa Hanečku a tej prispôsobila aj účes a vizáž.

Alexandra Gachulincová

Modelka z Elite Bratislava Alexandra Gachulincová a jej premiéra na Plese v opere. Garde jej robil návrhár Marcel Holubec, od ktorého mala pochopiteľne aj róbu.

Hlasovať môžete do stredy, 13.januára 2016, kedy zverejníme dámu s najväčším počtom hlasov.

Ktorá z dám podľa vás zahviezdila na Plese v opere 2016 najviac ako kráľovná plesu?

spolu hlasovalo 6345 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus