Presunúť na hlavný obsah

Najzamilovanejšia foto Plesu v opere 2020: Róba tehuľky Dominiky Cibulkovej vzbudila vlnu ohlasov

Slovenské celebrity

Tenisová hviezda Dominika Navara Cibulková debutovala na Plese v opere 2020 s manželom Michalom Navarom a róba, v ktorej ukázala rysujúce sa bruško vzbudila vlnu pozitívnych prianí. V tento výnimočný večer jej to mimoriadne pristalo!

Tenisová hviezda Dominika Navara Cibulková tento rok na 20. ročníku Plesu v opere patrila medzi debutantov. Po červenom koberci kráčala smerom k historickej budove Slovenského národeného divadla po boku jej dlhoročného partnera a manžela Michala Navaru. Dominika koncom roka oznámila koniec profesionálnej kariéry, aby mohla začať novú etapu vo svojom živote, a tou je založenie vlastnej rodiny. 

Pozrite si prenos z príchodov hostí: VIDEO: Ples v opere 2020 a červený koberec: Pôvabná Ivana Gáborík s tehotenským bruškom nasadila vysokú latku, kto bude kráľovnou?

Debutanti na Plese v opere 2020

Program, ktorý previedol hostí prierezom vývoja opery od jej prvopočiatkov v sebe niesol silnú myšlienku lásky. Dominika s manželom Michalom patrili medzi debutantov tohto roka a o svoje dojmy sa s nami bývalá tenistka mile rada podelila.

„Ples v opere predčil moje očakávania, bol to naozaj nádherný spoločenský večer a organizátori odviedli skvelú prácu. Počas úvodného ceremoniálu som mala až zimomriavky, bol naozaj krásny a symbolický,“ prezradila exkluzívne pre FEMINITY. Pod srdcom sa jej rysuje už viditeľné bruško a po tom, čo sa na verejnosť dostala informácia o prijatí pozvania na dobročinný Ples v opere, mnohí boli zvedaví, aké šaty blondínka zvolí. 

Dobročinný účel a téma lásky

Všetci svojou prítomnosťou podporili charitatívny rozmer podujatia, ktorým je už po tretíkrát podpora a zlepšenie podmienok inkluzívneho vzdelávania detí zdravotným znevýhodnením v slovenských školách. Témou jubilejného 20. ročníka dobročinného Plesu v opere bola LÁSKA.

„Každú charitu vnímam veľmi intenzívne, preto jubilejný 20. ročník Plesu v opere 2020 bol určite ako prvý na liste akcií, ktorých som vedela, že sa zúčastním po kariére. Sama mám nadáciu a je pre mňa veľmi dôležité „dávať naspäť,“  hovorí s úsmevom Dominika.

 

Neprehliadnite: VIDEO: Ples v opere 2020 a silná konkurencia na kráľovnú: Gáboríková favoritkou, ktorá z dám však môže zamiešať karty?

Slávnostnú atmosféru jubilea a  myšlienku lásky dobročinného Plesu v opere akcentovala aj kvetinová výzdoba. Kvetinové aranžmány boli netradične viazané do trsov jednotlivých druhov kvetín. Základom bola červená farba s akcentmi ružovej a jemnej oranžovej s prechodom k zelenej a bielej farbe. V tomto roku prevládali najmä výrazné kvetiny ako hortenzie, skimia, chryzantémy, ruže, ľalia, ľubovník, gerbera, monstera, palma či blahovičník. Kvetinová výzdoba bola po skončení 20. ročníka dobročinného Plesu v opere prenesená do priestorov Novej budovy Slovenského národného divadla, ktoré v tomto roku oslavuje svoju storočnicu.

Ako prebiehali prípravy na ples?

Dominika je známa svojím pozitívnym postojom k móde a my všetci sme preto boli zvedaví, v akých šatách príde na tohtoročný Ples v opere. Vyberať róbu v čase, keď je žena tehotná, nie je vôbec jednoduché. O to viac dokáže byť pre ženy inšpiráciou v tom, že aj tehuľky dokážu vyzerať maximálne žensky a okúzľujúco. Ste zvedaví, ako prebiehali prípravy na ples?

„Môj „osobný“ tím tvoria veľkí profesionáli a pre mňa TOP ľudia na Slovensku  Lukáš Kimlička, Andrej Kusalík a Patrik Suši Veselý. Sú zaručená kombinácia úspechu, aj keď sa musím priznať, že vzhľadom na tehotenstvo som mala trošičku obavy, ako „vypália“ šaty a prípravy, ale s výsledkom som bola nakoniec veľmi spokojná. Prípravy boli tiež veľmi kľudné, pretože chalani hneď na začiatku vedeli, do čoho pôjdeme a stáli si za svojím,“  povedala nám na záver Dominika, ktorá v tento večer doslova hviezdila.

Páči sa vám plesová róba, v ktorej zažiarila Dominika Navara Cibulková?

spolu hlasovalo 2126 ľudí

Áno
817
Nie
1309

- Najčítanejšie -