Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Prvé zábery zvnútra Plesu v opere 2020: Debutantky Surovcová aj Cibulková s bruškom patrili medzi najkrajšie osobnosti

Slovenské celebrity

Ples v opere 2020 bol opäť plný nádherných žien v ešte nádhernejších šatách. Komu sa podarilo zahviezdiť?

Večerom, ktorý spájal dve vzácne jubileá, 20 rokov Plesu v opere a 100 rokov Slovenského národného divadla, sprevádzali významných hostí slovenské herecké legendy – Emília Vášáryová a Martin Huba. Vyše 300 párov významných hostí z vedy, spoločenského aj hospodárskeho života, medicíny, vzdelávania a športu svojou prítomnosťou podporili charitatívny rozmer podujatia, ktorým bola už po tretíkrát podpora a zlepšenie podmienok inkluzívneho vzdelávania detí so zdravotným znevýhodnením v slovenských školách. 

FEMINITY TV: Príchody významných hostí do historickej budovy SND, kde odštartovala plesová sezóna

 

 

Ples v opere bol však pre niektorých hostí vôbec prvým. Napríklad budúce mamičky Dominika Navara Cibulková či Ivana Gáborík Surovcová boli asi najsledovanejšími debutantkami. A uvedomovali si to aj ony. A tak prípravu na najznámejšiu udalosť na Slovensku vôbec neponechali na náhodu. Obe dámy stavili na biele róby, ktoré kopírovali ich rastúce tehotenské brušká. A urobili naozaj dobre. Rozhodne patrili medzi najkrajše dámy večera. Zatiaľ, čo manželka hokejistu Mariána Gáboríka si vybrala šaty značky Pronovias, Dominika siahla po domácej róbe, ktorú navrhol Lukáš Kimlička. 

Mohlo by vás zaujímať: Jeden z najstabilnejších párov na Plese v opere 2020: Všimnite si gesto nádhernej manželky Vladimíra Kobielskeho

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Pudink.sk (@pudink_sk),

Na bielu stavila karty aj slovenská topmodelka z Elite Bratislava Michaela Kocianová. Na akciu dorazila v dokonalom glamour looku. Šaty, ktoré mala na sebe, pochádzajú z dielne dizajnéra a nového riaditeľa súťaže Miss Slovensko, Michala Kováčika. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Okrem Michaely si šaty od Kováčika obliekla aj bývalá kráľovná krásy Barbora Franeková. Elegantná, čierno-biela róba dokonalo podčiarkla šarm a sexepíl tejto brunety a vďaka tomu sa tiež zaradila bez najlepšie oblečené ženy večera. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa michael kovacik (@michaelkovacik),

Ples v opere prilákal však množstvo známych tvárí, medzi nimi napríklad Luciu Hablovičovú, stylistku Zuzanu Kanisovú, či topmodelku Sashu Gachulincovú a návrhára Marcela Holubca. Kto všetko sa ešte ukázal na plese, si môžete pozriť v tomto článku: Ples v opere 2020 a červený koberec: Pôvabná Ivana Gáborík s tehotenským bruškom nasadila vysokú latku, kto bude kráľovnou?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Kanisova (@zuzanakanisova),