Presunúť na hlavný obsah

Bol na vrchole a padol na samé dno: Justin Bieber dokazuje, že ak máte po boku správnych ľudí, dostanete sa z najhoršieho

Zahraničné celebrity

Idol mileniálov, ktorého minimálne jeden song pozná každý. Spevák Justin Bieber je umelcom doby, ktorého život je prudkejší ako jazda na húsenkovej dráhe. No zároveň aj veľmi motivačný. Najnovšie dokazuje, že po boku správnych ľudí sa viete dostať aj z najhorších situácií.

Životná lekcia

Zisk prvého milióna dolárov v trinástich rokov, k tomu aj milióny fanatických fanúšikov a slávu po celom svete, to dokáže zamávať s každým. A viditeľne to zamávalo aj s Justinom Bieberom. Spevák, ktorý zaznamenal raketový štart svojej kariéry po vydaní singlu Baby priznal, že s drogami začal už pred dosiahnutím 15 rokov. Otvorene tiež hovorí o tom, ako neúctivo sa správal k ženám i sebe samému. Túto otvorenú spoveď si môžete pozrieť v najnovšom dokumente o jednej z najväčších pop ikón súčasnosti, ktorý nenechá chladného nikoho . A je úplne jedno, či ste alebo nie ste fanúšikom tohto umelca. 

Prečítajte si: Denný rituál Jennifer Lopez, ktorý vám zaručí pleť bez vrások: Jej recept na ranný drink kopírujú aj známe tváre

Život v temnote, zrušenie miliardového turné zo dňa na deň a chuť všetko ukončiť. Toto sa stalo súčasťou života Justina Biebera na šesť mesiacov. Umelec bol na tom tak zle, že nevedel, či sa vôbec niekedy vráti k hudbe. Strach o neho mali aj blízki, fanúšikovia a celá hudobná obec. Našťastie, to čo platí v živote "bežného" človeka, platí aj pre svetové hviezdy. Ak si do svojho okolia pustíte ľudí, ktorí vám chcú pomôcť, môžete sa dočkať happy-endu. 

Takéto osoby v živote Justina Biebera sú napríklad aj speváčka Ariana Grande, ktorá mu pomohla opäť predstúpiť pred fanúšikov a zaspievať si na stagy, vďaka čomu umelec pochopil, že láska k hudbe je silnejšia ako depresie.

Neprehliadnite: Rozkošné dievčatko sa ako 6-ročné stalo detskou kráľovnou krásy: Keď ju uvidíte, nebudete veriť, čo sa stalo

Druhou, oveľa dôležitejšou ženou v jeho živote, je zákonitá manželka, modelka Hailey Bieber. Práve ona stála po jeho boku v najhorších časoch a tiež mu viditeľne pomohla dostať sa z najhoršieho. Dvojica, ktorá mala minulý rok veľkolepú svadbu a po druhýkrát si povedali "áno" priznáva, že ich manželstvo je skutočne veľkou skúškou. Riešia problém, ako ktorý koľvek iný pár, a do toho večný nátlak médii. Zatiaľ im to celkom funguje, a tak treba len dúfať, že to bude lepšie a lepšie.

I keď v prípade Justina Biebera je dokonalý happy-end ešte vzdialený, umelec má našliapnuté správnym smerom. Opäť sa sústredil na hudobnú tvobu a predovšetkým na svoju vieru a manželstvo. 

Mohlo by vás zaujímať: Pomohli Meghan Markle ku kráľovskej vizáži ruky plastických chirurgov? Takto sa rokmi menila

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe