Presunúť na hlavný obsah

Premena dekády: Z nenápadného dievčatka je supermodelka, z plastikovej barbie miliardárka

Zahraničné celebrity

Žiadne iné tváre šoubiznisu si za posledných desať rokov neprešli takými zmenami, ako práve sestry Kendall a Kylie Jenner.

Pred desiatimi rokmi boli iba mladšie sestry Kim Kardashian, ktoré vyrastajú pred kamerami v reality šou Keeping Up with the Kardashians. Vtedy sa zrejme ani jednej z nich nesnívalo, že o desať rokov budú obdivované miliónmmi žien a to nie len pre slávne meno staršej sestry.

Mohlo by vás zaujímať: Ani Irina, ani Lady Gaga: Sexi herec Bradley Cooper zbalil novú Bond Girl, čo hovoríte na tento pár?

Supermodelka

Jej začiatky boli síce neisté, a pravdu povediac, prvé zákazky získala aj vďaka slávnemu priezvisku. No napriek neprajníkom Kendall Jenner začala na sebe tvrdo pracovať. A to sa jej vyplatilo. Všetkými desiatimi. 24-ročná modelka a televízna osobnosť sa na verejnosti objavuje od roku 2007 vďaka spomínanej reality šou. No aktívne sa modelingu venuje od roku 2014. Za necelých šesť rokov dosiahla méty, o ktorých ani len nesnívala. Alebo nanajvýš len to. Desiatky tituliek vo svetových módnych magazínoch, prehliadky pre mená ako Christian Dior, Chanel, Versace či sen mnohých - Victoria´s Secret Fashion Show. Kendall Jenner je už dnes spájaná s menom supermodelka. Či právom, na to sú už rozdielne názory. Tak či onak, vo svojej profesii je už posledné tri roky číslo jeden v hľadáčiku módnych dizajnérov. 

Prečítajte si: Sladká Rachel pred 20 rokmi a dnes: Ako to Jennifer Aniston robí, že vyzerá z roka na rok lepšie a takmer nestarne?

Miliardárka

Nezaostáva však ani jej mladšia sestra Kylie Jenner. Tá má za sebou možno divokejšie a úspešnejšie obdobie ako Kendall. Najprv bola v médiách osočovaná pre svoj veľmi umelý vzhľad v pomerne mladom veku. Už v 16tich rokoch si dala po prvýkrát zväčšiť pery a hneď potom nasledovali ďalšie úpravy. Vzhľad nevinného dievčatka je dnes už dávno minulosťou. A to má len 22 rokov.

Neprehliadnite: Známe hollywoodske hviezdy, ktoré sa vylepšili pred 30-tkou: Štvorici týchto krások to ale uškodilo

Dnes je Kylie terčom posmeškov, pretože je z nej jedna z tých celebrít, ktoré asi nevedia, kedy prestať s plastikami. No jej to je i tak jedno. Pretože práve v minulom roku sa z nej stale najmladšia milardárka. A o to sa pričinila sama. Založila beauty značku a tá jej skutočne vynáša. No zaujímavé to bolo i v jej súkromnom živote. Stihla sa zasnúbiť, porodiť dieťa (a to veľmi utajene). I keď do svadobného sa síce ešte neobliekla, vzhľadom k dosiahnutiu pracovných úspechov, jej to až tak veľmi nevadí. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus