Presunúť na hlavný obsah

Najjednoduchší cvik, vďaka ktorému budete mať užší pás: Nedajú naň dopustiť ani známe modelky

Fitness

Na to, aby boli cviky účinné, nemusia byť komplikované. Úplne postačia aj tie najjednoduchšie.

Po krásnom a štíhlom páse túži každá z nás. Dosiahnuť ho však môže byť náročnejšie. No nie nemožné. Nie každému bol daný do vienka, ale nemusíte vešať hlavu. Prírodu môžete raz dva oklamať. Postačí na to len správny cvik a sebadisciplína. Bez diéty a aeróbneho cvičenia však ďaleko nezájdete. A teda okrem toho jedného - vhodného cviku, musíte energiu venovať aj niečomu inému. 

Vyskúšajte tiež: Pevný zadoček z domova: Ako posilniť túto partiu bez toho, aby ste niekam museli chodiť?

Jedno si musíte uvedomiť - tam, kde je tuk, nikdy nebude ploché bruško či užší pás. Takže v prvom rade sa zamyslite nad svojim stravovaním. Podľa potreby ho upravte. Nemusíte sa ihneď púšťať do prísnych diét. Postačí základné - žiadne sladké, pečivo a alkohol a veľa ovocia, zeleniny a vyváženosti. Ak máte vyvážený jedálny lístok a dostatok pohybu, máte spolovice vyhrané. 

Dôležité je rovnako pridať do svojich denných povinností aj aeróbne cvičenie. Len vďaka tomu si už čoskoro môžete obliecť o číslo menšie nohavice. Najúčinnejšie sú hlavne beh, bicykel, rýchla chôdza alebo plávanie. Pokojne ich prestriedavajte, vyhnete sa tak rutine a cvičenie vás bude baviť oveľa viac. 

Mohlo by vás zaujímať: Robte denne 5 minút tento cvik: V priebehu mesiaca sa zbavíte brušného tuku a vyčarujete si pás snov

Jeden cvik

A nakoniec sa dostávame k tomu podstatnému. Strava a cardio cviky vám síce pomôžu zhodiť kilá, ale nie vytvarovať pás. Ten dosiahnete len cvičením toho správneho. Medzi najjednoduchší spôsob ako si zúžiť driek, patrí tzv. cvik horolezec. Ten milujú aj anjelici značky Victoria´s Secret a pokojne ho zvládnete denne aj vy. Dajte sa do vzporu, telo majte v jednej rovine, hlavu pred sebou, aby vám nepadala a ani ju nezakláňajte. Koleno pravej nohy sa snažte priblížiť k lakťu ľavej ruky a naopak. Robte to pomaly, ťahom, nie švihom a po celý čas majte telo spevnené, aby ste neprepadali v krížoch, prípadne, aby ste nevytŕčali zadok nahor. 15 opakovaní po 3 série každý deň a už do mesiaca sa dočkáte viditeľných zmien. 

Neprehliadnite: Najväčšie chyby, ktoré sa opakujú v snahe mať krajšie brucho: Bod 2 je problém mnohých žien

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe