Presunúť na hlavný obsah

Veľkolepý návrat herečky Anne Hathaway: Na červenom koberci sa predviedla v dokonalej forme len pár týždňov po pôrode

Zahraničné celebrity

Anne Hathaway patrila kedysi medzi najžiarivejšie hollywoodske hviezdy. A dnes? Zdá sa, že sa vracia vo veľkom štýle.

Návrat?

Nie je to tak dávno, čo herečka Anne Hathaway hviezdila v Hollywoode. Dokonca sa jej dostalo tej cti, že mohla moderovať ceny Oscarov, i keď to bol trochu krok vedľa... Tak či onak, sympatická bruneta mala našliapnuté na závideniahodnú kariéru. Dostala vytúženú pozlátenú sošku, no potom sa akosi utiahla do súkromia. Natočila len zopár flmov, ktoré sa však nestali veľkými trhákmi. 

Prečítajte si: 4 hollywoodske matky, ktoré majú doma svoje verné kópie: Ako vyzerali vo veku svojich dcér ony?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Anne Hathaway (@annehathaway),

 

Hollywood vymenila Anne za rodinu. V roku 2012 povedala "ano" dlhoročnému priateľovi Adamovi Shulmanovi, ktorému pred pár týždňami porodila aj druhého potomka. Dvojnásobná mamička si tak pomaly plní svoj sen o veľkej rodine. 

No zatiaľ, čo kiná postrádajú túto herečku, sociálnym sieťam sa venuje veľmi intenzívne. Mnohí tak predpovedajú, že by sa možno mohla vrátiť do víru šoubiznisu. Nasvedčuje tomu aj jej účasť na cenách kritikov, ktoré sa udeľovali pred pár dňami. A práve Anne bola jednou z najväčších hviezd akcie.

Mohlo by vás to zaujímať: I keď je hollywoodska hviezda, je ako každá z nás: Pre toto zbožňujú ľudia po celom svete Jennifer Aniston

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Anne Hathaway (@annehathaway),

Na červenom koberci sa predvidla v dokonalom stylingu. Presne tak, ako sme ju mohli vídať pred niekoľkými rokmi, na vrchole jej kariéry. V tomto roku majú do kín dokonca doraziť dva flmy, kde práve Anne stvárňuje hlavné úlohy. A po jej boku sa v pripravovaných snímkach majú objaviť aj hviezdy ako Ben Affleck, Octavia Spencer, Stanley Tucci či Chris Rock. A práve spojitosť týchto mien pomôže Anne dostať sa na vrchol. Minimalne imidž ako hviezda na výslní si drží stále. 

Neprehliadnite: Najväčšie premeny známych krások v roku 2019: Pozrite si foto PRED a PO, kto urobil zásadné zmeny vo svojej vizáži?

Máte radi herečku Anne Hathaway?

spolu hlasovalo 548 ľudí

Áno
535
Nie
13

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus