Presunúť na hlavný obsah

Ani Irina, ani Lady Gaga: Sexi herec Bradley Cooper zbalil novú Bond Girl, čo hovoríte na tento pár?

Zahraničné celebrity

Tam, kde sa dvaja bijú, väčšinou tretí víťazí. V tomto prípade môže byť tým "víťazom" vychádzajúca hollywoodske hviezda, herečka Ana de Armas.

Nový románik? 

Je to len vyše pol roka, čo svet obletela správa o tom, že jeden z najkrajších šoubiznisových párikov sa rozišiel. Irina Shayk a Bradley Cooper pritom celý čas pôsobili ako harmonická dvojica a dokonca sa naplno venovali prevažne svojej dvojročnej dcérke. I keď začiatkom minulého roka sa intenzívne šuškalo o možnom romániku medzi Cooperom a Lady Gagou, nikdy tieto dohady neboli potvrdené, i keď speváčka sa netajila sympatiami ku kolegovi. Lenže dnes je všetko inak. Ani Irina, ani Gaga nie sú po boku charizmatického herca. Ten zbalil totž novú Bond Girl. Teda údajne. 

Mohlo by vás zaujímať: Veľkolepý návrat herečky Anne Hathaway: Na červenom koberci sa predviedla v dokonalej forme len pár týždňov po pôrode

Podľa webu Dailymail bol 45-ročný herec a režisér prichytený pri veľmi dôvernom rozhovore s 31-ročnou, novou hollywoodskou kráskou, Anou De Armas. Nechýbali vraj ani jemné dotyky, a nikto z prítomných nepochybovali o tom, že herecovi je nová Bond Girl viac, ako len sympatická. 

Neprehliadnite: Štvorica týchto herečiek patrí medzi nových miláčikov Hollywoodu: Čím si získali pozornosť?

A náklonosťou nešetrila ani ona. Veď na druhej strane, čo viac, vám môže v Hollywoode pomôcť presadiť sa, ak nie práve románik s jednou z najväčších súčasných hviezd? 

Prečítajte si: 12 prekrásnych stylingov zo Zlatých glóbusov: Uchvátila Jennifer Lopez, Aniston aj Sandra Bullock

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus