Presunúť na hlavný obsah

Sladká Rachel pred 20 rokmi a dnes: Ako to Jennifer Aniston robí, že vyzerá z roka na rok lepšie a takmer nestarne?

Zahraničné celebrity

Keď sa pozriete na fotky Jennifer Aniston pred 20 rokmi a dnes, rozdiel na nich bude minimálny. Zdá sa, že kráska jednoducho nestarne a vrásky ju tiež obchádzajú oblúkom. Aký je jej kľúč k úspechu?

Vždy bola za kráľovnú a lámala srdcia mužom

Jennifer Aniston sa od nakrúcania kultového seriálu Priatelia takmer nezmenila. Muži ju milovali vtedy aj dnes. A hoci nemala veľké šťastie v láske, očarila takmer každého hereckého kolegu. A my sa veru ani nedivíme. Roky pôsobí veľmi nežne, krehko a nádherne. Naozaj doslova žiari. A to dokonca v každom životnom období aj v čase, keď prežívala náročnejšie chvíle.

Stále sa môže pochváliť bezchybnou pokožkou, sviežim vzhľadom, krásnou pleťou a tváričkou takmer bez vrások. Vďaka čomu sa jej však podarilo zastaviť čas? Aj v porovnaní so svojimi kolegyňami zo spomínaného seriálu, treba uznať, že Jen vyzerá a pôsobí jednozančne najlepšie. 

Mohlo by vás to zaujímať: I keď je hollywoodska hviezda, je ako každá z nás: Pre toto zbožňujú ľudia po celom svete Jennifer Aniston

Vďaka tejto jednej veci vyzerá roky perfektne a udržiava sa vo forme

Pri Jennifer je jasné, že vyzerá aspoň o 10 rokov mladšie ako v skutočnosti je. Za svoj fantastický vzhľad však nevďačí len skvelým génom alebo plastickým operáciám. Na úvod je podľa nej veľmi dôležité vzdať sa základných zlozvykov, ktoré človek má. U nej to bolo fajčenie, opaľovanie  a sladkosti. Práve to, že dané veci absolútne vylúčila zo svojho života, darín sa jej držať v skvelej forme. Roky svoju tvár a telo nevystavuje priamemu slnku, vôbec nefajčí a takisto z jedálnička vylúčila úplne rafinovaný cukor. Ak má chuť na niečo sladké, dá si melón alebo oriešky. A vraj si človek na to celkom rýchlo zvykne. 

Prečítajte si: 4 hollywoodske matky, ktoré majú doma svoje verné kópie: Ako vyzerali vo veku svojich dcér ony?

Navyše každý deň začína elixírom mladosti ako ho sama nazýva. Varí si zelený čaj s lyžičkou kurkumy, citrónom a štipkou soli. To zmieša s prírodným kolagénom a vypije. Vraj je to zaručený spôsob ako sa môžete udržať vo forme a nevyše to prospieva aj pleti, kvalite vlasov a nechtov. Tak čo, skúsite to aj vy? 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus