Presunúť na hlavný obsah

Ashley Graham vás naučí mať rada svoje krivky: Aj keď nemáte miery 90-60-90, môžete byť vo svojom tele šťastná

Zahraničné celebrity

Ashley Graham je žena, ktorá presne vie, o čom je život. A má úplne jasno v hodnotách. Aj keď nemáte miery 90-60-90 môžete byť vo svojom tele šťastná.

Toto stojí za jej úspechom

Aj napriek tomu, že americký magazín Vogue je módny časopis, nestáva sa veľmi často, aby sa na jeho titulke objavila modelka. A už vôbec nie plus size kráska. No ona to dokázla. Ashley Graham je jasným dôkazom toho, že ak žena niečo veľmi chce, má odhodlanie a nechýba jej chtíč, môže v živote dokázať všetko, na čo si len spomenie. A popri tom všetkom vyzerať úchvatne a byť šťastná sama so sebou a vo vlastnom tele. Hoci aj vo chvíli, keď nemáte miery 90-60-90. 

Prečítajte si: 4 hollywoodske matky, ktoré majú doma svoje verné kópie: Ako vyzerali vo veku svojich dcér ony?

Takto sa naučíte milovať samú seba

Tridsaťdvaročná nádherná bacuľka ktorej kariéru odštartovala závratnou rýchlosťou titulná strana magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue, by sa už čoskoro mala dočkať prvého potomka. A aj vo vysokom štádiu tehotenstva jej to veľmi pristane. Dokonca ňou je očarená aj samotná Anna Wintour, ktorej posledné slovo bolo, že na januárovej titulke Vogue, chce práve Ashley s bruškom. Obdobie tehotenstva si užíva a prirodzené fotky, ktoré si získali veľkú popularitu u bežnách žien. Ashley na nich neskrýva strie, tuk a nehanbí sa ani za celulitídu.

Mohlo by vás to zaujímať: I keď je hollywoodska hviezda, je ako každá z nás: Pre toto zbožňujú ľudia po celom svete Jennifer Aniston

„Nikdy som štíhla nebola, takže ten pocit nepoznám. Ale ľudia mi zvykli hovoriť, že by som mala zhodiť. Skúsila som asi každú možnú diétu, aká existuje, ale ani jedna nefungovala. Pretože som kypré, dobre stavané a na kukurici odchované dievča z Nebrasky. To som skrátka ja. A akonáhle som to akceptovala, stala som sa omnoho sebavedomejšou a vtedy sa podarilo rozbehnúť aj moju kariéru,” povedala pre americký Vogue kráska. A to je vraj jej recept na úspech a šťastný život. Byť spokojná s tým ako vyzeráte a naučiť sa milovať svoje vlastné JA. Bezpodmienečne. Vtedy sa vám vraj začne dariť v kariére, no aj osobnom živote. A pri pohľade na túto krásku to vyzerá, že to naozaj funguje.

- Najčítanejšie -