Presunúť na hlavný obsah

Zabudnite na postavu: Toto je detail, ktorý si na vašom tele muži pri sexe všímajú viac

Partnerské vzťahy

Nebudeme si klamať. Každý muž si rád obzrie ženské telo. Hlavne, keď je nahé.

Telo je dôležité

Ženy často riešia každý jeden centimeter svojej postavy predtým, ako sa po prvýkrát vyzlečú pred novým priateľom. Kilo navyše, väčšie prsia, okrúhly zadok... Na toto sa sústreďujú zakaždým najviac, pretože si myslia, že aj muži to budú robiť. Lenže to vôbec nie je pravda. Mužov absolútne nezaujíma, či máte veľkosť podrpsenky 70 alebo 85, či máte ploché bruško, alebo nejaké to kilečko navyše... Naozaj.

Prečítajte si: Takto sa zmenil náš intímny život po 5 rokoch manželstva: Ak budete robiť túto jednu vec, z vašej spálne sa nevytratí vášeň

Venujú však pozornosť niečomu inému, čo ich dokáže vzrušiť oveľa viac, ako žena s dokonalou postavou. A to je vaša pokožka. Boli by ste prekvapené, ako veľmi im dokáže pomotať hlavu hladké telo. Nemyslíme tým len čerstvo oholené nohy, či vydepilované ruky. Ale celková hladkosť a pružnosť vašej pokožky, resp. celého tela.

Mohlo by vás zaujímať: Jedno gesto, ktoré vám pomôže získať sympatie! Vďaka tomuto dokonale očaríte každého muža

Takže viac, ako poteniu sa v posilňovni, skúste večer venovať svoj čas práve krémovaniu sa. Možno to znie divne, ale minútka denne, ktorú vynaložíte na hydratovanie vašej pokožky, dokáže s mužom narobiť viac, ako by ste denne urobili 200 drepov. A ak chcete jeho zážitok z vášho tela povýšiť na inú úroveň, skúste si pred rande natrieť telo aromatickým olejom. Spojenie hebkej pokožky a  obľúbnej vône privedie do varu nejedného chlapa. 

Nerehliadnite: Tieto 4 znamenia majú na mužov magickú moc: Dokážu si ich omotať najrýchlejšie. V čom sú ich zbrane?

- Najčítanejšie -