Presunúť na hlavný obsah

Najsledovanejšia fitneska roka 2020: Vyše 20 miliónov ľudí sleduje jej cviky, pričom sa drží týchto 3 zásad

Zahraničné celebrity

Fitnesky patria k najviac sledovaným celebritám súčasnosti na sociálnych sieťach. Ich každodenná motivácia, tipy a rady, ktorými nás inšpirujú, nám veľakrát aj pomohli. Ktorá fitnesska patrí k nasledovanejším v tomto novom roku a aké sú jej zásady v stravovaní a cvičení?

Zdravý životný štýl, prirodzenosť sú jej prioritami

Sommer Ray z Colorada nie je fitnesska s peknou tvárou, sexi zadkom a prázdnymi sľubmi, na ktorých sa snaží zarobiť. Kráča v šľapajách svojich rodičov, ktorí sa športu a cvičeniu venovali celý život a rozhodla sa, že bude oveľa viac. Samozrejme, Instagram je skvelá vec a rovnako aj jej poslúžil ako perfektný odrazový mostík v jej kariére fitnesky, no ona nazaháľala a tvrdo na sebe pracovala. Stavia na autentickosti, sama nemá na tele nič vylepšené, ale všetko poctivo vydreté a plne si uvedomuje, že len byť insta modelkou celý život nestačí. Preto sa začala zviditeľňovať aj na Youtube, aby ju poznali aj ako človeka: „Chcem, iba propagovať zdravý a prirodzený životný štýl. Som proti plastickej chirurgii, snažím sa rozvíjať svoje podnikanie, snažím sa stať podnikateľkou,“ citoval ju magazín Cosmopolitan. Aj vďaka tomu patrí dnes k najsledovanejším fitnneskám na Instagrame s fanúšikovskou základňou viac než 24 miliónov a s vlastnou aplikáciou Evolve. Osvojte si jej 3 zásady, ktorých sa drží v rámci svojho životného štýlu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sommer Ray (@sommerray),

Mohlo by vás zaujímať: Jedna z najslávnejších modeliek súčasnosti: Toto je dôvod, prečo je Alexis Ren neznámou, ale predsa hviezdou

Cvičenie 5x do týždňa po 90 minút

Sommer pracuje so svojím telom 5x do týždňa a to naozaj tvrdo. Chce, aby si bol každý jej fanúšik vedomý toho, že bez driny to skutočne nejde. Medzi jej obľúbené cvičenia, ktorými si najviac vyformujete jednotlivé telesné partie, patria cvičenie so závažiami, vlastnou váhou, drepy, planky, výskoky, kardio cvičenie aj švihadlo. Pri cvičení so závažím odporúča držať sa jednej rady... Robte to vždy so správnym závažím, nepreceňujte sa, inak na to doplatíte! Ako sama priznala pre ňu neexistuje žiadna rutina v cvičení: „Obmieňam to každý deň a snažím sa robiť cvičenie zábavným, pretože akonáhle to cítite ako nútenú prácu, prestanete to chcieť robiť,“ cituje ju Cosmopolitan. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sommer Ray (@sommerray),

Čítajte tiež: Svetová fitnes trénerka, ktorá pomáha ženám získať svoje vysnívané telo: Premeny obyčajných žien sú na nespoznanie​

Na sexi zadok len drepmi, výpadmi a kardiom

Dva zo spomínaných piatich dní pracuje Sommer na svojom pozadí a celkovo spodnej časti tela. Pri spodných telesných partiách odporúča to jediné a overené, hoci u mnohých tak neobľúbené, výpady a drepy. Okrem iného si sexi zadok ako je ten jej vybudujete aj vďaka kardio v podobe skákania na švihadle v pravidelných intervaloch. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sommer Ray (@sommerray),

Neprehliadnite: Najsexi ženy Instagramu, ktoré muži sledujú: S prehľadom vyhrávajú plnoštíhle s okrúhlymi zadkami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sommer Ray (@sommerray),

Tieto potraviny v jedálničku vám pomáhajú formovať postavu 

Zdravé stravovanie je alfa a omega. Bez neho to rovnako nepôjde ako bez cvičenia. Podľa Sommer existuje aj pár surovín, ktoré sú doslova kľúčovými v budovaní telesnej formy a v kombinácii s cvičením sú skutočne účinné. Predovšetkým ide o rybí olej, ktorý má vplyv na zdravie kostí a svalov a je bohatý na omega-tri-mastné kyseliny. Ďalšou potravinou je avokádo ako zdravá bielkovina a uhľohydrát v jednom. Ak zdravé sacharidy, stavte na ovocie, napríklad mango, na ktoré nedá Sommer dopustiť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sommer Ray (@sommerray),

Do tretice, nápomocné sú aj bylinky, najmä vraj senovka grécka, ktorej semená namočíte na noc do vody, pričom odvar potom Sommer pije na lačný žalúdok každé ráno. Okrem toho sa drží v stravovaní zásady, jesť čo najviac chudých bielkovín

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sommer Ray (@sommerray),

Sommer je v dodržiavaní stravovania aj cvičenia skutočne dôsledná a to učí prostredníctvom svojich výstupov na Youtube alebo instagramových fotografií a videí z cvičenia všetkých svojich fanúšikov. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus