Presunúť na hlavný obsah

Sú mladí, bohatí, slobodní a ešte k tomu princovia: Majú však svoje záujmy, ktorými si získavajú stále viac fanúšikov

Zahraničné celebrity

Hoci väčšine z nás, keď sa povie princ, sa v hlave okamžite vynorí fotografia Harryho alebo Williama, verte, že nie sú jediní princovia na svete, ktorí nám na prvý pohľad majú čo ponúknuť. O týchto princoch sa možno toľko nepíše, ale za to sú medzi nimi aj poriadni fešáci s pestrými záujmami.

Grécky princ Konstantin Alexios 

Konstantin Alexios má len 21 rokov a je najstarším synom korunného princa Grécka, Pavla. A hoci alebo pre neho možno aj vďaka tomu, že jeho titul je len papierovou záležitosťou, nemusí dodržiavať až také prísne rodinné pravidlá, ktoré by ho v jeho luxusnom živote výrazne obmedzovali. A čomu sa venuje mladý princ, ktorý ma nielen veľa slobody, ale aj peňazí a šarmu na rozdávanie? Jeho záľubou je umenie, konkrétne fotografia, ktorú študuje aj v Amerike. Pri pohľade na jeho instagramový profil vám neunikne, že veľmi často a rád fotí práve ženy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Constantine Alexios (@alexiosgreece),

Mohlo by vás zaujímať: Je za odchodom Meghan a Harryho z kráľovskej rodiny to, že princ nie je synom Charlesa?

Dánsky princ Nikolai  

Len 20-ročný mladík s tmavými kučeravými vlasmi, ktorý nemá o dievčatá a ženy nielen v jeho veku iste núdzu, je dánskym princom, ktorý nesie oficiálny titul gróf z Monpezatu. Jeho výrazné črty a celkovo vonkajšia krása ho predurčili k tomu, že si sám vybral cestu modela. Svoje životné náklady si teda hradí momentálne sám, pretože monarchia ho nepodporuje. Dnes je veľmi známym najmä na London Fashion Week, kde pravidelne predvádza. Dokonca sa niekoľkokrát ocitol aj na titulke prestížnych magazínov. Hoci by nemusel robiť nič, on sa rozhodol skúsiť vlastnú cestu a oplatilo sa mu to. Spája príjemné s užitočným, cestuje a sem tam si odskočí splniť aj povinnosti vyplývajúce z jeho titulu. No a je stále slobodný. 

Belgický princ Joachim 

28-ročný belgický princ Joachim je veľmi rozhľadený mladý muž, ktorý študoval ekonómiu na univerzite v Miláne, ale aj vo svojej rodnej krajine Belgicku a jej svetoznámom mestečku Bruggy. Ako správny Belgičan miluje lode, morský vzduch a vďaka svojim lodným zručnostiam, vzdelaniu  a šarmu je skutočne aj skvelým spoločníkom, s ktorým by ste sa iste nenudili. Aspoň takto ho vykresľujú svetové magazíny, medzi nimi aj magazín Insider. Mladý dôstojník belgického námorníctva je aj slobodný a šancu teda majú ešte stále mnohé. 

Čítajte tiež: Toto je nová aristokracia: Čo spája Dianu a jej menej známe netere, pre ktoré je dodnes veľkým vzorom?

Brunejský princ Mateen 

Brunejský princ Mateen je štvrtý syn a desiate dieťa sultána Hassanala Bolkiaha. Má 28 rokov a hoci má veľa súrodencov, o pozornosť verejnosti a žien určite núdzu nemá. Vďaka svojej bohatej rodine, ktorá mu zabezpečila priam rozprávkový život, v ktorom nemusí ani prstom pohnúť, si užíva život plnými dúškami. Cestuje, študuje, vyštudoval univerzitu v Londýne a má celkom slušnú stálu základňu nielen instagramových fanúšičiek. Jeho profil na tejto sociálnej sieti sleduje viac než milión ľudí a čomu sa ešte venuje stále slobodný Mateen? Je aktívnym hráčom konského póla, skúša rád extrémnejšie športy a venuje sa aj aktívne cvičeniu, konkrétne boxu, vďaka ktorému má aj pekne vypracované brušné svaly. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mateen (@tmski),

Dubajský princ Hamdan

Celým menom a titulom, šejk Hamdán bin Mohammad bin Rašíd al Maktúm, ktorého priatelia prezývajú Fazza, je 37-ročným  a stále slobodným dubajským princom. Jeho výrazné črty tváre aj úhrančivý pohľad zvodcu dostáva do kolien nejednu, ktorá by sa chcela stať jeho princeznou. On sa však momentálne venuje svojej veľkej láske, športu. Miluje horolezectvo, potápanie, parašutizmus, cyklistiku, jazdenie na koni, je tiež oceneným jazdcom. Ale ako princ z krajín Tisíc a jednej noci, má aj veľmi poetickú a romantickú dušu, keďže skladá básne. Tie dokonca publikuje na svojej sociálnej sieti, kde má až 6 miliónov fanúšikov. Cez lásku k umeniu sa dostal aj k filantropii a založil Hamdan International Photo Award v Dubaji na podporu mladých umelcov, čo mu tiež na kvalitách pridáva, čo poviete? Fazzu jeho krajania skutočne milujú a vážia sa ho pre všetko, čo robí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Fazza (@faz3),

Neprehliadnite: Princezná Maria-Olympia si svoj titul princeznej zachovala: Má modrú krv, no rozhodla sa viesť normálny život

Jordánsky princ Hussein 

Jordánsky princ Husssein bin Abdalláh je najstarším dieťaťom kráľa Abdalláha II. a kráľovnej Ranije. Má len 25 rokov a veľmi mu záleží na vzdelaní jordánskej mládeže. Hoci vyštudoval históriu a slúži v jordánskej armáde, založil aj Nadáciu korunných princov, ktorá sa venuje práve vzdelávaniu jordánskej mládeže. Aj vďaka svojim aktivitám sa teší tiež na svojom instagrame veľkej obľube, sleduje ho cez 2 milióny ľudí. Na sociálnej sieti sa tiež ukazuje ako zdatný futbalista a horolezec. Miluje aj aktivity, vďaka ktorým si udržiava telo vo forme a pracuje na sebe. O ženy tak núdzu nemá, ale zatiaľ ho neokúzlila žiadna, takže ostáva slobodný.

Ktorý zo slobodných princov vás zaujal najviac?

spolu hlasovalo 608 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus