Presunúť na hlavný obsah

Mladá mamina šokovala svojou postavou len pár dní po pôrode: Je vôbec možné, aby takto vyzerala?

Fitness

Je priam neuveriteľné, ako vyzerá mladá fitneska a modelka Chontel Duncan len pár dni od pôrodu svojho prvého dieťaťa.

Žiadne zbytočné priberanie

Ani počas tehotenstva. Fitneska telom i dušou, Chontel Duncan, počas svojho tehotenstva prekvapovala vyšportovanou postavou, ktorú má len máloktorá tehuľka. Žiadne priberanie, len rast bruška. Pozornému oku dokonca neuniklo, že aj napriek pokročilému štádiu tehotenstva, mala Chontel stále vyšportované bruško. Je to vôbec možné?  

Prečítajte si: Slovenka s dokonalým telom prezradila, ako sa dopracovať k postave snov a ako si ju udržať čo najdlhšie!

Mnohí sa však na takmer bezchybnú postavičku, malé a vyšportované bruško austrálskej modelky pozerali skôr zdesene. No zdá sa, že dodržiavanie diét či pravidelné športovanie malému chlapčekovi vôbec neuškodilo. „Zdravý šťastný chlapček, zo zdravotného hľadiska s ním nie je nič zlé, je veľmi vnímavý a silný," napísala fanúšikom k jednej z fotiek bábätka čerstvá mamička. 

Každá žena priberie počas tehotenstva aj v iných partiách, ako len v bruchu. No to nie je tento prípad. Okrem bruška mladá kráska totiž nemá na sebe ani gram zbytočného tuku. Poctivému cvičeniu Chontel holdovala aj počas tehotenstva, dôkazom čoho sú fotky a videá, ktoré na svojom instagramovom profile zverejňovala. 

Neprehliadnite: Modelka s telom bohyne Soňa Skoncová: Aktívne a pracovne vyťažené ženy by mali zresetovať, beh je na to najlepší

VIDEO: Chontel sa naplno venovala cvičeniu aj počas tehotenstva (pre spustenie videa kliknite na obrázok)