Najsexi a vypracované pozadia na instagrame: Viete, čo robia tieto ženy inak ako vy?

Tieto ženy na svojich postavách skutočne a tvrdo pracujú a s výsledkami sa potom rady na sociálnych sieťach pochvália. Ich tajomstvo nespočíva iba v cvičení, či genetike, ale hlavne vo vyváženej strave a jedálničku.

Toto sú najsexi pozadia na instagrame

Toto sú najsexi pozadia na instagrame

Zdroj: instagram.com/jenselter

Sú z nich fitnesky, modelky a sociálne známe osobnosti. Pozrite sa na to, ako vyzerajú ich postavy dnes a na čo nedajú dopustiť. Cvičenie a strava sú samozrejme základom.

Mohlo by vás zaujímať: Na jeden nápoj nedá 53-ročná modelka dopustiť: Inšpirujte sa pitným režimom krásnej a štíhlej Elle Macpherson

Michelle Lewin

Venezuelská modelka a fitneska Michelle Lewin je veľkým vzorom pre všetky dievčatá a ženy, ktoré chcu vo svete fitness preraziť. Jej pozadie a celkovo postava sú právom vydreté a takmer dokonalé. Zakladá si na 5-tich tréningoch týždenne. V jej jedálničku nájdete vajíčka, mäso, komplexné sacharidy a samozrejme proteíny.

Lais De Leon

Lais je vo svete fitness ako doma. Pochádza z Brazílie a jej fanúšikovia na sociálnych sieťach ju zbožňujú. S cvičením začala v 19-tich rokoch a dodnes sa zdokonaľuje. Trénuje rovnako ako Michelle 5-krát do týždňa a nedá dopustiť na citrónovú vodu, ktorú pije každé ráno po zobudení.

Jen Selter

Hoci má len 24 rokov, už sa jej podarilo preraziť vo fitness modelingu a na jej profile ju sleduje viac ako 11 miliónov ľudí. Ide si svojou vlastnou cestou a vyzerá to tak, že sa jej darí. Za jej ukážkovým pozadím sú hodiny driny vo fitku a strava. Ona sama má od cvičenia voľno iba v nedeľu a raňajkuje vajíčka s toastom, alebo ovsené vločky.

Yovanna Ventura

Instagramová hviezda a fitneska Yovanna Ventura má na svojom profile viac ako 5 miliónov odoberateľov, ktorých denne inšpiruje a motivuje. Miluje drepy, výpady, denne cvičí a jej tajomstvo je skryté v pravidelnom pitnom režime. Na vodu nedá nikdy dopustiť.

Kelsey Wells

Ďalšou z krásnych fit žien je aj sympatická Kelsey Wells, ktorá je okrem iného aj mamou a trénerkou. Vďaka obľúbenému BBG tréningovému plánu sa jej postava už za pár týždňov úplne zmenila a následne na to sa rozhodla motivovať aj iné ženy a stala sa trénerkou. Ona sama pokladá za najdôležitejšie správne nastavenie mysle a tréningy so striedaním intenzity.

Whitney Simmons

Youtuberka a milovníčka fitness Whitney Simmons má pevnú, ženskú a vypracovanú postavu. Bloguje o zdravom životnom štýle a o fitness, ktoré ju napĺňa. Jej večera pozostáva z mäsa a zeleniny a okrem toho sa snaží jesť 5 až 6 malých jedál denne.

Inšpirujte sa: Celebrity v plavkách a bez retuše: Sú skutočne také hriešne sexi v porovnaní s červeným kobercom?

Nikki Blackketter

Aj Nikki je jednou z fitnesiek, ktoré majú ukážkové pozadie. Rovnako ako Whitney aj ona sama je youtuberkou, ktorá pravidelne cvičí a svoje videá postuje na internete. Jej strava je vyvážená a stravuje sa pravidelne a hlavne rozumne.

Foto:
instagram.com/jenselter, instagram.com/michelle_lewin, instagram.com/laisdeleon, instagram.com/jenselter, instagram.com/yoventura, instagram.com/kelseywells, instagram.com/whitneyysimmons, instagram.com/nikkiblackketter
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba