Presunúť na hlavný obsah

Mladá fitneska láme predsudky: Aj veľké stehná sú sexy, stačí si len pozrieť jej fotografie

Zábava

Katya Elise Henry je dôkazom toho, že každý typ postavy je krásny svojim vlastným spôsobom.

Koľké z nás sa pri pohľade do zrkadla pozastavia nad proporciami svojho brucha, či väčších stehien? Bohužiaľ, nie sme dokonalé, ale to v podstate ani nemusíme. Dôležitejšie je svoju postavu prijať, a zároveň na nej v rámci možností čo najlepšie popracovať. Práve Katya si na svojich nedokonalostiach vybudovala kariéru úspešnej fitnessky. 

Prečítajte si: Na pohľad krásna a dokonalá žena: Osud jej však nadelil toho viac, ako sama dokázala uniesť 

Katya Henry je mladá 21-ročná fitness modelka z Ameriky, ktorá svojou krásou, a vášňou ku cvičeniu ovládla sociálne siete. O tom, že je pre mnohých skutočnou inšpiráciou hovorí, aj viac ako 2,5 milióna odoberateľov jej instagramového účtu. Zaujímavosťou je, že pred tým, ako sa rozhodla stať fitness trénerkou, a modelkou, pracovala popri škole ako opatrovateľka malých detí. 

Krásna tvár, svalnaté stehná, a zadoček snov. Tento krátky opis mladú fitness trénerku dokonale vystihuje. Zaujímavosťou je, že fitnesska sa začala venovať cvičeniu vďaka svojej mame (trénerke), ktorá ju sama motivovala, a trénovala. Práve kvôli nej chce dnes aj ona sama inšpirovať ženy k tomu, aby cvičili, a milovali svoje telá, nech sú akékoľvek.

Katya sa v živote riadi heslom: „Dôležité je nastaviť si reálne ciele, a uvedomiť si, čoho je vaše telo schopné, a čoho, naopak, nie. Potom si to všetko len správne načasovať a užiť.“

Mohlo by vás zaujímať: Mladá hviezda Ariana Grande svojou úprimnosťou šokovala: Neuveríte, čo stojí za krásou speváčky!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus