Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry Johnnyho Deppa je okúzľujúca mladá dáma: Lily Rose zažiarila v zlatých šatách Chanel

Móda

Pred samotným slávnostným odovzdávaním cien BAFTA sa celebrity zúčastnili exkluzívnej Chanel & Charles Finch pre-BAFTA party. Ambasádorka francúzskeho módneho domu Lily Rose Depp vyzerala v tento večer skutočne očarujúco!

Filmové udeľovanie cien v Londýne, ktoré býva pred Oscarmi si nenechali ujsť svetové celebrity. Predtým, ako sa na samotný galavečer BAFTA hollywoodske hviezdy prešli po červenom koberci, vybrané z nich dostali exkluzívnu pozvánku na Chanel & Charles Finch pre-BAFTA party.

Čítajte viac: Červený koberec z cien BAFTA výrazne prekvapil: Nechýbali svetové celebrity, vojvodkyňa Kate Middleton hviezdila

BAFTA 2020 a Chanel párty plná hviezd

Francúzsky módny dom Chanel si zakladá na tom, s kým sa spojí. Ambasádorkou je aj slávna herečka a dcéra Johnnyho Deppa a herečky Vanessy Paradis, Lily Rose Depp. Atmosféru predávania cien britskej filmovej akadémie si preto nenechala ujsť a na spomínanom večierku zažiarila, ako inak, v šatách z dielne Chanel. 

Neskôr počas slávnostného galavečera ceremoniálu British Academy Film Awards si obliekla čierny čipkovaný overal, rovnako z dielne francúzskeho módneho domu Chanel. Lily Rose je predstaviteľkou novej generácie herečiek, ktoré na seba strhávajú pozornosť bez toho, aby sa o to snažili. Prirodzená charizma a osobnosť z nej v kombinácii so skvelým výberom šiat robia novodobú múzu.

Lily Rose Depp, predstaviteľka novej generácie

Dvadsaťročná Lily Rose Depp okúzlila v zlatistých šatách z kolekcie Chanel Haute Couture jeseň/zima 2019/2020. Mladá dáma s ikonickým vzhľadom a charizmou bola jednou z najvýraznejších tvárí celého večera. Perfektný look dotváralo líčenie Chanel, ktoré vyzdvihlo jej črty v podobe výrazných očí a plných pier. 

Viac stylingov prominentných hostí na Chanel & Charles Finch pre-BAFTA party a atmosféru večera si môžete pozrieť v našej GALÉRII.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus