Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Róby z Oscarov 2020: Nádherná Natalie Portman strhla na seba pozornosť, Charlize Theron potvrdila vycibrený vkus

Zahraničné celebrity

Veľkolepý večer je síce sústredný na filmovú tvorbu, no rovnako veľká pozornosť sa ujde aj hviezdam, ktoré sa snažia zabodovať na červenom koberci. V akom duchu sa niesol 92. ročník Oscarov?

Tento rok sa na koberci predviedlo niekoľko známych mien. Hviezdy filmového plátna, ale aj hudobnej brandže sa snažili zapôsobiť na plnej čiare. No nie všetkým sa to podarilo. Niektoré bodovali dokonalosťou, iné, bohužiaľ, nudili. Komu to tentokrát teda vyšlo?

Prečítajte si viac: Oscary prepisovali históriu: Favoriti pohoreli, na cenách bodoval cudzojazyčný film Parazit

Najzaujímavejšie looky z červeného koberca si môžete pozrieť v priloženom videu a vo fotogalérii

 

 

Natalie Portman

Nádherná. Taká bola Natalie Portman v šatách a v plášti od Diora. Podobnú kreáciu sme na nej ešte nevideli, preto mnohých oscarová hviezda príjemne prekvapila. Celkový styling je veľmi neopozeraný a pôsobí mladistvo. Ťažko uveriť, že oscarová herečka má 38 rokov.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Krištáľové krídlo a červený koberec: Matej Tóth s kúzelnou manželkou, ocenená Sima Martausová v ľudových motívoch 

Margot Robbie

Tvár značky Chanel Margot Robbie dorazila tiež v jednoduchom looku. Vintage róba známeho francúzskeho domu podčiarkla jej éterickosť. I keď trochu sklamala, čo poviete? Margot je krásna žena, môže si dovoliť aj výraznejšie experimenty a farby. Čierna jej pridáva na vážnosti.

VIDEO: Najzaujímavejšie looky z červeného koberca si môžete pozrieť v priloženom videu a vo fotogalérii

Kto sa vám páčil najviac?

spolu hlasovalo 793 ľudí

- Najčítanejšie -