Presunúť na hlavný obsah

Plus size modelka Ashley Graham prichádza s kolekciou svadobných šiat: Nemusíte mať XS, aby ste boli nádherná nevesta

Zahraničné celebrity

V móde sa čoraz viac búrajú stereotypy, dôkazom čoho je aj najnovšia ohlásená spolupráca exkluzívnej značky Pronovias a plus size modelky Ashley Graham.

Lukratívna značka svadobných šiat Pronovias vystúpila zo svojej komfortnej zóny a nadviazala spoluprácu s plus size modelkou Ashley Graham. Tá dlhé roky obhajuje status žien, ktoré majú krivky a vďaka nej sa zaraďujú do spoločnosti čoraz viac. Najnovšie si tak budú môcť vybrať svadobné šaty, ktoré si vysnívali bez toho, aby sa im zdali byť nedostupné. 

Prečítajte si: (Ne)obyčajné svadobné šaty od Chanel: Obliekli by ste si ich na svoj veľký deň?

Ashley vychádzala z vlastnej skúsenosti

Predtým, ako sa z Ashley Graham stala svetoznáma plus size modelka, aj ona sama si musela prejsť podobnými skúsenosťami ako väčšina žien, ktoré nespadajú do tabuľky mier 90-60-90. Keď sa v roku 2010 vydávala za režiséra Justina Ervina a hľadala svadobné šaty, nastal problém. Dnes už slávna brunetka zastupujúca práve bacuľky, na vlastnej koži zistila, aké je to snívať o rozprávkových svadobných šatách a nemať si čo obliecť a musela sa takpovediac popasovať s tým, ako si vôbec obliecť šaty tak, aby vo svoj veľký deň „D“ skutočne zažiarila. O to viac dnes môže byť nápomocná pri výbere šiat žien, ktoré mali doposiaľ rovnaký problém. 

Svetoznámu značku svadobných šiat Pronovias azda nemusíme predstavovať. Šaty z ich dielne si zamilovali hviezdy strieborného plátna i modelky. Kolaboráciou s Ashley si tak pripíšu na svoj kredit ďalší významný krok, ktorým búrajú mýty o dokonalosti.

Skutočne široké spektrum šiat a veľkosti 32-68 

Kolekcia svadobných šiat, ktorú navrhla v spolupráci so značkou bude obsahovať 15 modelov. Ženy si môžu vyberať od jednoduchých minimalistických strihov, cez romantické verzie, o ktorých sníva nejedna z nás. Konečne sa aj plus size ženy budú môcť cítiť ako princezné, čo im pripomenú aj zdobené detaily na šatách a komfort im zase zabezpečí široké spektrum konfekcie od 32 až po 68. 
Ashley si pripravila pre svoje fanúšičky aj jednu čerešničku na torte, a tou je nohavicový oblek. Originálne, čo poviete?

Neprehliadnite: Svadobné trendy roka 2020: Na svoje si prídu milovníčky elegancie aj ženskosti. Tieto šaty z vás urobia hviezdu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe