Presunúť na hlavný obsah

Hups, na svojej svadbe som sa zamilovala do iného muža: Bol z manželovej strany a predtým som si ho nevšimla

Partnerské vzťahy

Viktória snívala o svadbe už ako dievčatko. Keď stretla svojho princa na bielom koni, začala plánovať dokonalú svadbu. Ani vo sne jej nenapadlo, že na svojej vlastnej svadbe spozná muža, ktorý sa o pár rokov neskôr stane otcom jej detí.

Dobrý materiál na ženenie

Môj svadobný deň bol ako vystrihnutý z filmu. Družičky v ružových šatách, kvetinová výzdoba, skvelá nálada, honosná sála, záplava kvetov, všetko bolo dokonalé. My dvaja sme boli dokonalí! Bola som presvedčená, že som našla toho pravého muža. Bol úspešný, pekný, ambiciózny a z dobrej rodiny. „Dobrý materiál na ženenie,“ chichotali sme sa s kamoškami. Celý deň som počúvala samé komplimenty a bol to najšťastnejší deň môjho života. Na svadbe sme mali 150 hostí, väčšinou rodinu a pár priateľov z našej práce. Celý deň som mala oči len pre svojho dokonalého ženícha a naozaj som sa snažila užiť si každý jeden moment. 

Neprehliadnite: Moja žena milovala celé naše manželstvo iného muža: Bol na našej svadbe a ja som bol po celý čas len náhrada

Najkrajšia žena, akú videl

Až keď pred polnocou nasledovalo posledné kolo s nevestou a ja som tancovala s každým prítomným mužom, prvýkrát som si ho všimla. Filip. Nikdy predtým som ho nevidela, takže som usúdila, že je z partie manželových kolegov, ktorí prišli neskôr. Bol sexy a z nejakého dôvodu som sa mu nevedela pozrieť priamo do očí. Bol odo mňa vyšší, takže aby sme spolu mohli tancovať, privinul si ma k sebe a do ucha mi zašepkal: „Si tá najkrajšia žena, akú som kedy videl.“ Bola som nevesta a komplimenty som počúvala celý deň, preto som sa len vďačne usmiala, poďakovala a nevenovala som mu ďalšiu pozornosť. Po zvyšok noci som však registrovala jeho pohľad. Lichotilo mi to, bol to fešák, no ja som mala oči len pre svojho manžela. Aspoň v ten deň.

Nemohla som naňho prestať myslieť

Krátko po svadbe sme odcestovali ako novomanželia na svadobnú cestu a keď sme sa vrátili, doma nás čakali svadobné fotky a video. Vtedy som Filipa videla znovu a prvýkrát som si naplno uvedomila, aký je príťažlivý. Od manžela som zistila, že Filip je ich nový kolega, s ktorým si hneď sadli a začali spolu dokonca cvičiť vo fitku. Krátko pred našou svadbou Filip skončil dlhodobý vzťah. Ako som si prezerala naše svadobné fotografie, v hlave sa mi vybavila spomienka na náš tanec. „Si najkrajšia žena, akú som kedy videl,“ spomenula som si na jeho vyznanie a po celom tele mi prebehli zimomriavky. Na Filipa som nemohla prestať myslieť! Znie to šialene, ja viem, ale niečo na tom mužovi skrátka bolo. Niečo tajomné, niečo čo ma nútilo prezerať si jeho fotografie znova a znova.

Neprehliadnite: Niekedy je lepšie nepočúvať okolie a dať na intuíciu: Dala som šancu svojmu EX, ktorý ma už raz požiadal o ruku

Nevenovala som mu pozornosť

Samozrejme, nič viac sa nestalo a od svadby som ho nikdy nevidela. Manžel zmenil prácu a po Filipovi sa zľahla zem. Až do minulého leta, päť rokov od mojej svadby a dva mesiace po mojom rozvode. Krátko po svadbe moje manželstvo začalo škrípať. Nedarilo sa mi otehotnieť a to do vzťahu prinieslo množstvo hádok a tichých výčitiek. S manželom sme sa odcudzili a po čase som zistila, že ma podvádza. Rozprávková svadba sa zmenila na hororový rozvod. Stala sa zo mňa kôpka nešťastia, ktorá ľutovala samu seba a zanevrela na vzťahy. V tom období som však znova narazila na Filipa. Paradoxne, znova na svadbe. On tam bol ako svedok najlepšieho kamaráta, ja ako kolegyňa nevesty. Pohľady sa nám stretli už v kostole a hneď, ako sa na mňa pozrel, spomenula som si, ako sa mi pri ňom podlomili kolená. Po všetkých svadobných oficiálitách sme dostali ďalšiu šancu pozhovárať až pri prvom tanečnom kole. Keď za mnou prišiel, vypadlo zo mňa: „Ani nevieš, aká som rada, že ťa zas vidím.“ Prekvapene sa usmial a zvyšok večera sme sa rozprávali. Na druhý deň sme išli spolu na prvé rande a odvtedy mal náš vzťah rýchly spád. 

Neprehliadnite: Manžel si po 7-ich rokoch vypisoval s inou: Aby som zachránila náš vzťah, dodnes nepozná celú pravdu

Našich známych bavíme historkou o zoznámení

Vo Filipovi som našla skvelého partnera. Nie je dokonalý ani ja nie som, no vie ma však rozosmiať, keď som smutná, a podržať, keď strácam silu. S ním mám skrátka pocit, že je všetko, ako má byť. Náš vzťah klapal ako hodinky. Po pár týždňoch sme začali spolu bývať a keď som pred pár mesiacmi zistila, že čakám bábätko, uvedomila som si, že ilúzia o princoch na bielom koni je blbosť. Nie je dôležité nájsť dokonalého muža na dokonalú svadbu, ale muža, ktorý bude odhodlaný s vami stráviť zvyšok života. V dobrom aj zlom. Muža, ktorý vám občas povie: „Si tá najkrajšia žena, akú som kedy videl.“ Mimochodom, keď som sa ho spýtala, prečo mi to v môj svadobný deň povedal, odvetil len: "Neviem. Proste si bola naozaj nádherná, a tak som ti to musel povedať." Keď sa nás ľudia opýtajú, ako sme sa zoznámili, Filip sa na mňa potmehúcky usmeje a povie: "Zoznámili sme sa na jej svadbe." 

Veríte na lásku na prvý pohľad?

spolu hlasovalo 1091 ľudí

Áno
941
Nie
150