Presunúť na hlavný obsah

Vďaka tejto jednej veci zistíte, či máte doma neverníka: Odhalenie vám nezaberie viac ako 5 sekúnd

Feminity

Aj vy sa občas zamýšľate nad tým, či ste skutočne jedinou ženou v živote svojej milovanej polovičky? Vieme ako to veľmi jednoducho zistíte.

Máte podozrenie, že vás partner podvádza, no neviete, či len zbytočne nepreháňate? Pokiaľ si chcete byť skutočne istá, exituje jeden malý trik, ako to odhalíte do pár sekúnd. Podľa prieskumov totiž vyplýva, že dobrovoľne sa k nevere prizná len 7% mužov. A to je veru minimálny počet. Takže ak si chcete byť naozaj istá, čítajte ďalej. 

Prečítajte si: Kolega randí s príťažlivými ženami napriek neatraktívnemu výzoru: Vďaka tomuto, jeho pozvanie neodmietnu

Pripravte si scenár

Vieme, ženy v tom majú väčšinou jasno. Akákoľvek výmena dôverností polovičky s inou ženou je pre nás neprijateľná. Kým sa však rozhodnete odhaliť pravdu, vopred si pripravte scenár ako budete postupovať, ak sa vaše podozrenie potvrdí. Budete sa chcieť rozviesť, rozísť, žiť oddelene alebo skúsite manželskú poradňu? Áno, rozumieme, nie sú to najľahšie otázky, avšak mali by ste na ne mať pripravené odpovede a vo veciach jasne. Už len sama kvôli sebe. Budete sa potom s realitou zmierovať predsa len o niečo ľahšie a dokonca to aj lepšie prijmete. Bolieť to síce bude, ale zraní vás to predsa len o niečo menej.

Toto ho prezradí

Pokiaľ má váš partner bokovku, je len otázkou času, kedy sa to dostane na povrch. Avšak malým trikom to zistíte veľmi rýchlo. Aj keď to môže znieť zvláštne, to čo ho prezradí je vôňa. Ak po 5 sekundách na ňom zacítite niečo netypické, viete, že sa niečo deje. Nemusíte automaticky cítiť parfum jeho milenky. Avšak ak na ňom spozorujte podozrivo inú vôňu alebo sa tá jeho zvláštne mieša, niečo nie je v poriadku. Faktom totiž je, že vône inej ženy sa muž nezbaví vôbec ľahko. Pachy sú natoľko silné, že toto je jediný spôsob, ako si môžete byť istá, že sa naozaj niečo deje. Potom je už len na vás, ako si s danou situáciou poradíte.  

Mohlo by vás zaujímať: Kolega v práci mi neustále dvorí: Podstatný detail, však stále zamlčiava

Skúsite tento malý test na partnerovi aj vy?

spolu hlasovalo 202 ľudí

Áno
33
Nie
169

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus