Presunúť na hlavný obsah

Prijala som návrh od muža, ktorý mal tesne pred svadbou: Nakoniec sa stalo niečo, s čím som vôbec nerátala

Sex a vzťahy

Linda bola už unavená z toho, že je to vždy ona, kto plače v kúte a preto sa rozhodla mať tentoraz navrch. Pristúpila na hru jedného muža, hoci mal snúbenicu. Nakoniec sa stalo niečo, s čím vôbec nerátala.

Nechcela som viac plakať v kúte, ale mať navrch

Linda je veľmi atraktívna žena, ktorá má však na mužov smolu. Ani jeden z nich, s ktorým mala dlhodobejší vzťah ju nebral akosi vážne a po čase to s ňou skončil, s odôvodnením, že to bola zábava, ale ide sa ďalej. Nepoužili možno práve presne tieto slová, ale v preklade to bolo to isté. Linda bola z toho už unavená a nešťastná. Potom sa stalo, že na pracovnej ceste stretla jedného podnikateľa, ktorému padla od začiatku do oka. Tento muž mal svoju snúbenicu a onedlho sa mal teda ženiť, nebolo to tajomstvo, ani on sa tým netajil. „No počas toho týždňa v zahraničí, kde sme sa každý deň stretávali a tiež vysedávali večer po práci ešte v neďalekom podniku pri hoteli, kde sme boli ubytovaní, mi neustále nadbiehal. Bola som už unavená zo vzťahov, ktoré nemali perspektívu, ale poriadny muž mi popravde chýbal. Preto som pristúpila na jeho hru zvádzania, flirtov, nevinných dotykov. Vôbec som pritom nemyslela na jeho snúbenicu, ale len na seba. Chcela som to byť tentoraz ja, ktorá má na vrch a nie plače niekde v kúte,“ vyznáva sa zo svojich vtedajších citov naša známa Linda.

Mohlo by vás zaujímať: Do manželovej pozornosti sa votrela iná žena: Až neskoro som si uvedomila, že som ju sama vhodila do jeho náručia

Stala som sa jeho milenkou

Lindin vzťah s týmto dosť úspešným podnikateľom nabral hneď po návrate z pracovnej cesty skutočne rýchly spád. Začali sa stretávať a pri jednej večeri v reštaurácii dostala od neho návrh, ktorý zase nebol pre ňu až taký šokujúci, keďže od začiatku vedela, že k tomu príde: „Spýtal sa ma, či nebudem jeho milenkou a ja som bez váhania súhlasila. Urobila som to aj napriek existencii jeho snúbenice. Nechcela som vedieť, kto to je, rozhodla som sa pre zmenu myslieť len na seba. Tak sa začal náš milostný pomer, ktorý trval niekoľko mesiacov,“ objasňuje Linda ďalej.

Chcel však odo mňa viac

S čím však vôbec Linda nerátala bolo, že dôjde k situácii, že nakoniec bude chcieť dotyčný muž od nej viac než len ukradnuté chvíľky rozkoše. Postupom času ju ich vzťah začal viac obťažovať než prinášať vzrušenie a potešenie. Začal sa správať majetnícky, zakazoval jej vídať sa s inými mužmi, hoci to nerobila. Dokonca sa dožadoval jej spoločnosti aj inde než v posteli. Začalo jej to pripomínať vzťah, o ktorý momentálne nestála a pre zmenu to bola ona, ktorá si chcela len užívať.

Čítajte tiež: Po troch rokoch sa mi priznal, že som jeho životnou láskou: Mal manželku, ale musel s pravdou von a prezradilo ho toto gesto

Kvôli mne opustil snúbenicu

„V jeden večer, kedy som to chcela už s ním skončiť, ma predbehol a povedal mi, že o nás snúbenici všetko povedal. Vraj si ju nevezme, ale že chce byť len so mnou, pretože pochopil, že bezo mňa nevie žiť, že ma miluje. Správal sa ako blázon a mňa to vydesilo, pretože som nestála o to, aby si kvôli mne rozbíjal vzťah a necítila som k nemu to, čo on ku mne.  Presne to som mu aj povedala, ale on si to nenechal vysvetliť. Napokon sa mi ho podarilo presvedčiť, aby odišiel z môjho bytu a nechal ma samu,“ pokračuje Linda.

Neprehliadnite: Dostala som neslušný návrh: Strach a zúfalstvo z nás však dokážu urobiť človeka, ktorého nespoznávame...

Odteraz už s hrami končím

Na druhý večer mala Linda nečakanú návštevu... jeho snúbenicu. Nemusela ani hádať, keď na prahu svojich dverí uvidela stáť uplakanú ženu, ktorá ju prosila, aby nechala jej snúbenca na pokoji. „Jediné, na čo som sa zmohla bolo, že som sa jej ospravedlnila a ubezpečila ju, že z mojej strany je to uzavreté. No presne v tej chvíli mi došlo, aká som bola hlúpa a ako nepekne a nezodpovedne som sa zachovala. Zničila som tej žene jej šťastie tým, že som pobláznila jej snúbenca, o ktorého som koniec koncov nemala ani záujem a brala som to ako vzrušujúcu hru. Bola to chyba a odvtedy som vedela, že som s takýmito hrami skončila,“ dodáva na záver Linda.

- Najčítanejšie -