Presunúť na hlavný obsah

Manžel si po 7-ich rokoch vypisoval s inou: Aby som zachránila náš vzťah, dodnes nepozná celú pravdu

Sex a vzťahy

Naša známa Alica urobila pred rokmi niečo na čo nie je hrdá. Hoci ju to, že má tajomstvo pred manželom skutočne trápi, vie, že povedať teraz pravdu by už aj tak ničomu neprospelo. Preto mlčí.

Kríza vo vzťahu prišla z jeho strany 

Kríza vo vzťahu našej známej Alice prišla presne po siedmich rokoch. Napokon, tak sa to aj hovorí, že ten siedmy rok je pre páry akýsi kritický. Jej Robo bol vo vzťahu s ňou pravdepodobne už trocha znudený, aspoň si to myslela. Naopak, ona bola rada, že majú už svoj zaužívaný stereotyp a nemusí hľadať niekoho, s koho zvykmi sa musí nanovo oboznamovať. Vyhovovalo jej to a to bol tiež dôvod, prečo nástojila na svadbu: „No čím viac som skloňovala slovíčko svadba, tým viac ostával akýsi zvláštny, mĺkvy, zamyslený a vôbec sa k tomu nevyjadroval,“ opisuje vtedajšie udalosti naša známa. 

Mohlo by vás zaujímať: Moja mama mi po rokoch prezradila pikantnú vec zo svojej minulosti: Nechcela, aby som urobila rovnakú chybu

Prišla som na to, že si vypisuje s inou ženou

Potom sa stalo, že Alica zistila, že jej Robo si vypisuje s akousi neznámou ženou. Boli to síce len nevinné reči podľa toho, čo čítala, ale neskutočne ju to vyľakalo. „Pracovala som na tom vzťahu, obetovala som mu najlepšie roky života a nechcela som, aby to skončilo, veď sme mali toľko spoločných zážitkov, naše rodiny sa poznali a skutočne som verila, že ho mám rada aj po rokoch. O svojej láske k nemu som nepochybovala na rozdiel od neho,“ obhajuje svoj vzťah Alica. 

Č9tajte tiež: Na tehotenstvo nespomínam pekne: Kvôli tomu, ako som ho prežívala, som si nikdy nevypestovala s dcérou vzťah

V zúfalstve som sa rozhodla urobiť toto

Bola skutočne zúfalá, keď videla, že jej priateľ je stále viac duchom neprítomný a preto jej raz v hlave skrsla aj zúfalá myšlienka. „Keby som ostala tehotná, nebolo by už predsa nad čím váhať z jeho strany a preto som sa rozhodla, že ho trocha zvediem, opijem a pokúsim sa otehotnieť, hoci aj bez jeho súhlasu,“ priznáva sa naša známa, ktorá v tomto nápade videla záchranu. Jej plán skutočne zafungoval  a o dva mesiace si pred ním vstala a oznámila mu, že je tehotná. Podľa jej slov, bol z toho ešte viac zamyslený, ale hneď o mesiac na to prišiel aj s červenou škatuľkou a zásnubným prsteňom. Ako sa jej bruško zväčšovalo, tým viac sa tešil na to malé aj Robo a ona sa z toho veľmi tešila. „Keď sa narodila Karolínka, jeho správanie ku mne sa celkom zmenilo. Akoby to bol znova ten muž na začiatku nášho vzťahu a znova sme sa spoločne zamilovali nielen jeden do druhého, ale aj do našej dcérky. Ja som mu milovala o to viac, pretože mi zachránila vzťah. Robo je dnes po 5 rokoch života s našou dcérkou skvelý otec aj skvelý manžel. Dokonca mi sám od seba navrhol, či nebudeme mať aj druhé dieťa,“ pokračuje Alica, ktorá sa z vývoja udalostí v jej osobnom živote skutočne tešila. No na druhej strane vedela, že za svoje šťastie môže z časti aj intrige, ktorú ukula na svojho manžela. 

Neprehliadnite: Pánska jazda môjho muža pred svadbou sa nám stala osudnou: To, čo mi poslal jeho kamarát, nemalo obdoby

Dnes nemá zmysel rozbíjať si rodinu

„Viem, že to nebolo správne, ale vďaka tomu, čo som urobila, som správu od tej ženy v mužovom telefóne viac žiadnu nevidela, zachránila som našu budúcnosť a vďaka tomu máme dcérku, sme znova šťastní, smejeme sa. Hoci ma to tajomstvo ťaží  a trápi, viem, že pravdu Robovi nikdy nepoviem. Aký by teraz malo zmysel rozbíjať si rodinu?“ Dodáva na záver Alica.

- Najčítanejšie -