Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerá muž, keď vás chce podviesť: Tieto maličkosti ho prezradia skôr, ako sa niečoho dopustí

Partnerské vzťahy

Ak vás chce muž podviesť, sú určité znaky jeho správania, ktoré ho prezradia. A my vieme, o aké ide!

Niektorí muži podvádzajú svoje partnerky oveľa častejšie, ako je hranica únosnosti. Ak si nie ste istá, či je to prípad aj chlapa po vašom boku, veľmi dobre vieme, čo ho prezradí. Odhaľte neverníka skôr ako vám stihne zlomiť srdce a spôsobiť niekoľkomesačné citové problémy.

Neprehliadnite: Po desiatich rokoch som manželovi dovolila mať milenku: Náš vzťah to posunulo týmto smerom

Áno, vieme veľmi dobre, že prirodzená žiarlivosť je súčasťou každého zdravého vzťahu a do značnej miery mu aj prospieva. Taký malý adrenalín a naštartovanie vášne, totiž potrebuje každý dlhodobý zväzok. Všetko však musí byť vrámci normy. Keď sa už vaša polovička chystá prekročiť pomyslenú hranicu, sú určité body, ktoré ho predsa len prezradia. 

Neprehliadnite: Zatajil mi, že je ženatý a ja som sa s ním prestala stretávať: Osud to však zariadil inak a po 2 rokoch nastal zlom

1. Zaujíma sa o vás oveľa intenzívnejšie

Hoci to je paradoxné, ale v čase, keď sa muž chce o niečo pokúsiť, venuje vám viac pozornosti ako kedykoľvek predtým. Začína sa totiž báť, aby ste ho neodhalili. Čo sa však týka intimity, tá je na ústupe, avšak mnohokrát vás prekvapí nečakaným spoločným obedom, pomáha vám v domácnosti, vypytuje sa vás na veci, ktoré ho nikdy nezaujímali. 

2. Odrazu vám všetko "hlási"

Keď to doteraz nerobil, bude vám volať častejšie, rozprávať vám o tom, čo prežil, zažil, aký mal deň v práci. Komunikácia bude niečo čo vo vašom vzťahu odrazu vôbec nebude absentovať. Bezproblémov vám napríklad požičia svoj mobil. Ide o to, aby mal pomyslené aliby, ak by už k niečomu s inou ženou došlo. Verte, že  chlapi to v tomto majú od začiatku skvele premyslené.

Neprehliadnite: Nechala som sa zviesť mojím ženatým šéfom: Aj keď som mu podľahla, doteraz si nemyslím, že to bola chyba

3. Vzhľad sa pre neho stáva prioritou

Nestaral sa doteraz o seba a čoraz častejšie ho vídate vo fitku, či začal behať? Zmenil parfum, outfit, pýta sa vás ako vyzerá? Je to jasné. Chce zaujať. A keď spolu nechodíte mesiac či dva, zrejme niekoho iného. Muži sa totiž o seba oveľa intenzívnejšie starajú, ak majú niekoho vo výhľade. 

Dokázali by ste odpustiť neveru?

spolu hlasovalo 1061 ľudí

Áno
175
Nie
886

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe