Presunúť na hlavný obsah

Randím so zajačikom: Od jeho mamy som staršia o štyri roky, no toto je dôvod, prečo som mu podľahla

Partnerské vzťahy

Vzťahy s mladšími mužmi sa stávajú čoraz populárnejšími. Čo sa však stane, ak ste skôr ročník jeho mamy?

Veronika mala vždy tak trochu zvláštny vkus na mužov. Všetky jej vzťahy boli vždy niečím iné. Prvý frajer ju podviedol s najlepšou kamoškou, druhý mal nasílnicke sklony, tretí pil viac ako bolo únosné. Našťastie to vždy ukončila a nezotrvávala v týchto zväzkoch. Jednoducho na chlapov celý život veľké šťastie nemala. Až do momentu, keď spoznala Adama... 

Neprehliadnite: Po desiatich rokoch som manželovi dovolila mať milenku: Náš vzťah to posunulo týmto smerom

Na prvý pohľad ma očaril

Bol absolútne perfektný. Veľmi nežný, pozorný, citlivý, krásny a navyše mimoriadne inteligentný. Malo však jeden háčik. Mal o 20 rokov menej ako Veronika. "Samozrejme, že som sa tomu na začiatku bránila. Povedala som si, že budeme len kamoši. Nič viac som od toho neočkávala. Spoznali sme sa na jednej garden párty, ktorú organizovala moja kamarátka. A Adam bol syn jednej ženy, ktorá bola medzi pozvanými. Všetky sme tam boli ročníkovo veľmi podobne. On len prišiel vyzdvihnúť mamu a pol hodinku sa zdržal. Ako sme sa dali do reči, vedela som, že sme na jednej vlnovej dĺžke. Bol naozaj veľmi vtipný, zábavný a mali sme rovnaký pohľad na život. Hoci som si myslela, že ho viac neuvidím, osud to zariadil inak," rozrozpráva sa Veronika.

Neprehliadnite: Zatajil mi, že je ženatý a ja som sa s ním prestala stretávať: Osud to však zariadil inak a po 2 rokoch nastal zlom

To čo sa stalo, mi nenapadlo ani vo sne

"Stretli sme sa celkom náhodou hneď na druhý deň v nákupnom centre. Dali sme si kávu a vymenili čísla. Hneď večer sa mi ozval a pozval ma na obed. Potom ja jeho na večeru a ani neviem ako a stretávali sme sa dva mesiace. Dovtedy medzi nami nič nebolo. Až jeden večer ma namiesto bozku na líce pobozkal na pery. A tým sa to celé začalo. Veľmi dobre som si uvedomovala, že by som pokojne mohla byť jeho mama, no nijako ma to neodrádzalo. Po všetkých nevydarených vzťahoch tu bol muž, ktorý nemal chybu. Povedala som si, staré známe, že vek je len číslo a presne tak som sa voči tomu celému postavila."

Svoj vzťah Veronika a Adam zoficiálnili po pol roku. Aj keď mnohí ho nechápali, stretli sa s predsudkami, oni dvaja boli skutočne šťastní. Nezaujímali ich názory okolia, žili presne tak ako chceli. Po roku a pol Veronika otehotnela a dnes sa tešia zo spoločnej dcérky. "Manželia síce nie sme, v podstate stále spolu randíme, no už nás spája naozaj niečo viac. Netuším čo budem o 10, či 20 rokov, žijem pre dané momenty. A viem, že Adam a Amélia sú to najlepšie čo mi mohol život ponúknuť."