Presunúť na hlavný obsah

Čo na srdci to na jazyku: Týchto 5 vecí by ste mužovi nikdy nemali povedať nahlas

Partnerské vzťahy

Existujú veci, ktoré muži nieleže nechcú počúvať, ale vy by ste im ich ani nemali za žiadnych okolností hovoriť. Nech sa deje čokoľvek. Tušíte, o ktoré ide?

Hoci niekedy sa vám určité slová tlačia na jazyk, predsa len by ste ich skôr mali zadržať. Je totiž nepísané pravidlo piatich vecí, ktoré by ste mužom nikdy nemali povedať nahlas. 

Mohlo by vás zaujímať: Stará láska nehrdzavie: Hoci som bola vydatá a mala dve deti, podľahla som mužovi, ktorý ma pred rokmi sklamal

1. Keby si zarábal viac...

Toto je naozaj veľmi citlivá téma pre každého chlapa. Muži totiž v sebe majú niekde zakorenené, že práve oni sú žviteľmi rodiny. A ak im takúto vetu povie žena, ktorú ľúbia, dotkne sa to ich ega viac ako predpokladáte. 

2. Ten tvoj kamarát je ale šikovný!

Áno, práve mužské ego je mimoriadne krehké a zraniteľné. V prípade, že svojmu partnerovi poskytujete menej pozornosti a pochavaly ako by očakával, no  popritom ospevujete priateľov z vášho okoia, je to problém. A celkom zásadný. Skúste si to predstaviť v opačnom ponímaní, nič príjemné, však? 

3. Skutočne chodíš do toho fitka? 

Pokiaľ sa vaša polovička rozhodla urobiť niečo pre svoj vzhľad, no výsledky nie sú viditeľné okamžite, v žiadnom prípade, nemajte ani len úsmevné otázky, či poznámky tohto typu. Nielenže ho to môže demotivovať, ale dotknete sa aj jeho vnútra. 

Neprehliadnite: Bol šialene príťažlivý a ešte aj romantik: Mal avšak jednu chybu, kvôli ktorej sa po dokonalých mužoch už nepozerám

4. Ty naozaj nevieš nič vybaviť

Veci, ktoré sa bezprostredne dotýkajú sebavedomia vášho drahého, by ste skrátka mali zo svojho slovníka vylúčiť. Aj keď ste v organizácii oveľa schopnejšia ako on, nemusíte mu to denno denne pripomínať. A už vôbec nie, takýmto spôsobom. 

5. Ty už naozaj si?

Uff, toto je kapitola sama o sebe. Hoci vám takáto poznámka možno sem tam ujde, nemalo by sa to stávať. Aj v prípade, že ste očakávali dlhé milostné dobrodružstvo. Zahryznite si do jazyka a mlčte ako ryba. Teda v  prípade, že chcete, aby váš vzťah vydržal.