Presunúť na hlavný obsah

Umelkyne, ktoré búrajú predsudky: Tieto ženy sú dôkazom toho, že aj bez vzhľadu modelky môžete uspieť

Zahraničné celebrity

Sú talentované a úspešné. I keď vzhľadom sa nepodobajú modelkám z tituliek magazínov, dokazujú, že v konečnom dôsledku aj tak záleží na talente.

Billie Eilish

Meno, ktoré v hudobnej brandži momentálne žiari najviac, je Billie Eilish. Lenže viete, kde sa vôbec vzala táto speváčka? Idol dnešnej generácie nemal k šoubiznisu ďaleko už od detstva. Rodičia sú hercami a vlastne celá rodina je umelecky zameraná, takže jej úspech možno takou náhodou nie je. Billie sa venovala okrem hudby aj skladaniu či tancu. Pod drobnohľad médií sa dostala už pred dvoma rokmi, no práve minulý rok bol skutočne prelomový v jej kariére a vystrelil jej meno medzi celebrity ako Taylor Swift, Lana Del Rey či ASAP. A práve posledný menovaný je tiež veľký fanúšik americkej hviezdy. 

Mohlo by vás zaujímať: Grammy 2020: Červený koberec plný veľkých hviezd a ešte väčšej nudy

Lizzo

Americká speváčka, skladateľka a rapperka Lizzo je síce v hudobnom priemysle takmer desať rokov, ale posledné dva zažíva skutočne megaúspech. Nie len fanúšikovia milujú jej hlas, rovnako tak i odborníci. Svedčí o tom fakt, že na tohtoročných cenách Grammy si odniesla hneď niekoľko pozlátených sošiek. V roku 2019 dokonca ovládla americký singlový rebríček, keďže jej singel Truth Hurts sa dostal až sedemkrát na prvé miesto. A dokázala to bez toho, aby si pomáhala svojou "krásou". Lizzo nie je prvoplánovaná barbie, ale dôkaz, že pár kíl navyše by vás nemalo v ničom zastaviť.

Prečítajte si: Plus size modelka Ashley Graham prichádza s kolekciou svadobných šiat: Nemusíte mať XS, aby ste boli nádherná nevesta

Awkwafina

Aj táto herečka s čínskymi koreňmi, vlastným menom Nora Lum, je jednou z tých hviezd súčasnosti, ktoré vyvracajú akékoľvek predsudky. Awkwafina, ako si sama hovorí, zabodovala  na nedávnych cenách Zlatý Glóbus, z ktorých si odnášala cenu pre Najlepšiu herečku v komédii. Prepísala tak históriu, keď zvíťazila ako prvá žena v tejto kategórii s ázijskými koreňmi. 31-ročná herečka má rozpracovaných hneď niekoľko filmov, takže najlbižšie dva roky pravdepodobne narazíte na snímky s touto vychádzajúcou hviezdou filmového plátna. 

Pozrite si tiež: Meghan a Harry sú preč a aj Kate s Williamom si vydýchli: Vďaka týmto fotkám je jasné, že aj oni sú teraz najspokojnejší

Tove Lo

Veľkej pozornosti sa teší ďalšia speváčka, ktorá síce nemá vzhľad modelky, ale talent jej nechýba. Švédka Tove Lo sa síce prezentuje trochu odvážnejšie, čo mohli vidieť jej fanúšikovia aj na hudobnom festivale Grape počas minulého leta, ale stále je to práve hudba, vďaka ktorej si užíva pozornosť a slávu. Na pódiách sa pohybuje približne osem rokov, no rovnako, ako jej predchodkyne, posledné sú jej prelomové. Jej talent si všimla aj ostrieľaná Katy Perry, ktorá ju pred rokmi zvolila práve za svoju predskokanku na turné. Tove nechýbala ani tento rok na cenách Grammy, čo jej otvorilo brány medzi najvýznamnejších hudobných umelcov.

Neprehliadnite: Oscary prepisovali históriu: Favoriti pohoreli, na cenách bodoval cudzojazyčný film Parazit

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus