Presunúť na hlavný obsah

Meghan a Harry sú preč a aj Kate s Williamom si vydýchli: Vďaka týmto fotkám je jasné, že aj oni sú teraz najspokojnejší

Zahraničné celebrity

Dosť bolo drámy okolo dvojice Meghan a Harryho. Aj kráľovská rodina je značne spokojná s tým, že vec sa opäť dávajú do normálu.

Posledný polrok boli v centre pozornosti predovšetkým princ Harry a jeho manželka Meghan. Lenže týmto časom je zjavne koniec. Po ich oficiálnom odchode z Veľkej Británie a hlavne z kráľovskej rodiny, sa média, ale aj verejnosť, opäť viac sústreďuje práve na Kate s Williamom, ktorí sú aj podľa prieskumov mnohých britských periodik oveľa obľúbenejší. 

Mohlo by vás zaujímať: Diana mala v deň svadby pás užší ako 7-ročné dievčatko: Čo všetko obetovala za život princeznej v monarchii?

Čo je celkom pochopiteľné. Zatiaľ čo Meghan vytvárala len dusnú atmosféru, na všetko si sťažovala a tvárila sa ako obeť kráľovskej rodiny, jej švagriná Kate "hrá" úplne inú úlohu. S manželom sa prezentujú viac priateľský a "obyčajne". Uznajte sami, videli ste niekedy takto Meghan a Harryho?

Viac zaujímavých a najnovších fotografií Kate a Williama si prezrite fotogalériu

Od kedy sa atmosféra v Buckinghamskom paláci upokojila, vídať vojvodkyňu Kate oveľa viac uvoľnenejšiu. A to hlavne na stretnutiach spojených s jej povinnosťami. I keď úsmev pre ňu nie je cudzí, podľa niektorých fotografií je jasné, že v kráľovskej rodine prevláda veľká spokojnosť. 

Prečítajte si: Neter princeznej Diany bude mať onedlho svadbu: Berie si tohto muža, ktorý má o 30 rokov viac, vydrží im to?

Viac zaujímavých a najnovších fotografií Kate a Williama si prezrite fotogalériu

Skutočný miláčik

Kate Middleton si za roky pôsobenia po boku svojho manžela vybudovala reputáciu veľmi oddanej a milujúcej matky a manželky, veľmi priateľskej Vojvodkyne a teraz najnovšie aj veľmi štýlovej. Na sympatiách jej však pridáva aj fakt, že nie je rozmarná, ako jej švagriná. Napríklad na filmových cenách BAFTA, ktoré sa konali v Londýne, dorazila v nádherných šatách, ktoré však na sebe už raz mala. Presne pred ôsmimi rokmi. Nejde však o žiadne faux pas. Samotní organizátori vyzvali hostí, aby pri výbere outfitov mysleli na udržateľnosť, a presne takto sa toho chopila i Kate. Vzorná ukážka toho, ako si získať sympatie.

Neprehliadnite: Charles bol z Diany sklamaný, že porodila chlapca, Harryho nevedel prijať: Bola pred nehodou opäť tehotná s milencom?

Viac zaujímavých a najnovších fotografií Kate a Williama si prezrite fotogalériu

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus