Presunúť na hlavný obsah

Charles bol z Diany sklamaný, že porodila chlapca, Harryho nevedel prijať: Bola pred nehodou opäť tehotná s milencom?

Zahraničné celebrity

Ohľadom tragickej nehody princeznej Diany sa toho už popísalo mnoho. Bola však opäť v radostnom očakávaní? A prečo sa princ Charles nedokázal zmieriť s tým, že sa im ako druhý v poradí narodil opäť syn?

Od začiatku manželstva s Charlesom, bola pod neustálym tlakom

Manželstvo princeznej Diany a princa Charlesa, bolo od začiatku veľmi komplikované. Už v čase, keď sa dali dokopy, totiž on miloval inú. Hoci sa Camilla napokon po rokoch stala Charlesovou manželkou, predchádzal tomu sled tragédií a vecí, ktoré Dianu počas života značne poznačili. Nikdy sa totiž svojim manželom necítila milovaná. Dokonca ani v čase, keď sa im narodili deti. Vedela, že jeho srdce patrí inej. V dôsledku toho trpela rôznymi psychickými ťažkosťami. Striedali sa u nej obdobia anorexie a bulímie, bola posadnutá svojou postavou a značne ju to ovplyvňovalo. Nikdy totiž nenadobudla pocit, že by pre neho bola dostatočne dobrá.

Dokonca v čase, keď Diana druhýkrát otehotnela, prežívali veľkú krízu. Charles totiž veľmi túžil po dievčatku. A keďže to vedela, odmietla mu prezradiť pohlavie bábätka. No ona už od piateho mesiaca vedela, že nosí pod srdcom druhého syna. Mala veľký strach oznámiť to Charlesovi, nakoľko sa obávala jeho reakcie. Keď sa Harry narodil, jeho otec bol mimoriadne sklamaný. Na jednej strane z toho, že ide o chlapca, na druhej sa mu na nikoho nepodobal a bol ryšavý. Je známe, že Harry a Charles k sebe nikdy nemali príliš blízko, no svoju mamu miloval a bola pre neho všetkým. 

Čítajte tiež: Zdá sa, že reality hviezda Kim Kardashian túži po veľkej rodine: Štvrté dieťa by im mala vynosiť táto žena  

Na poslednej dovolenke so synmi sa jej črtalo bruško

Ich búrlivé manželstvo sprevádzali Charlesove aféry s Camillou, no ani Diana mu napokon nezostala nič dlžná. Hovorí sa o niekoľkých mužoch, ktorý jej spríjemňovali chvíle. Po rozvode napokon našla lásku svojho života. Jej moslimský priateľ Dodi jej dával všetko, čo jej pri Charlesovi chýbalo. Veľa času však spolu nestrávili, keďže sa im osudnou stala tragická nehoda. Šepká sa však, že práve s Dodim, Diana čakala tretie dieťa. Posledné fotografie z rodinnej dovolenky, ktorú absolvovala s princom Williamom, tieto fámy aj potvrdzujú. Diana má na nich totiž vypuklé bruško, pričom je veľmi dobre známe, že sa celý život, obmedzovala v jedle a udržiavala v čo najlepšej forme. No v tomto čase pribrala len v obasti bruška. To či však naozaj čakala bábätko sa už zrejme nedozvieme.  

Mohlo by vás zaujímať: Na módny štýl Kim Kardashian má najväčší vplyv tento muž: Ako prvý jej povedal, že má najhorší vkus

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus