Presunúť na hlavný obsah

Tento moment, ktorý sa udial počas zásnub, princeznú Dianu zapísal do dejín: Čím si získala srdcia ľudí?

Zahraničné celebrity

Hoci nikdy úplne nezapadla do nuansí kráľovskej rodiny, ľud ju miloval. Aj keď porušovala pravidlá a protokol jej až tak veľa nehovoril. Vďaka čomu si Diana získala srdcia ľudí po celom svete?

Okamžite si získala srdcia ľudí

Aj napriek tomu, že od začiatku v kráľovskej rodine tak trochu vytŕčala a nespĺňala všetky požiadavky, ktoré by manželka korunného princa mala, ľud ju okamžite absolútne zbožňoval. Sympatická, krehká blondínka, z tradičnej britskej rodiny, mu totiž bola svojimi názormi a postojmi veľmi blízka. 

Prečítajte si: Stane sa v roku 2020 vojvodkyňa Meghan Markle dvojnásobnou mamou? Čo hovoria zdroje z paláca?

Hneď ako sa stala súčasťou monarchie, bola stále rovnaká. Skromná, empatická, citlivá a ľudská. Svojim správaním búrala zaužívané pravidlá a snažila sa žiť ako dovtedy. Najmä v časoch, keď sa stala mamou jej veľmi záležalo na tom, aby jej deti mali aspoň sčasti normálne detstvo. 

Neprehliadnite: Veľké tajomstvo Moniky Bagárovej je vonku: Na Vianoce oznámila novinku, že pod srdcom nosí bábätko!

Moment, ktorý sa zapísal do dejín

Viete, kedy si ju Briti skutočne zamilovalo? V čase oficiálnych zásnub, ktoré sprevádzala obrovská ceremónia. Počas slávnostného obradu totiž krásna princezná zaspala. Sympatická Diana, na ktorú sa vtedy mimoriadne sústredila pozornosť médií, istú časť skrátka prespala. 

A hoci členovia monarchie neboli týmto jej prešľapom nadšení, ľudia doslova jasali. Páčilo sa im, že aj napriek tomu, že sa radila do vysokej spoločnosti, zostávala jej prirodzená ľudskosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Ako žijú novodobé princezné? Tieto členky kráľovských rodín by ste mali poznať rovnako ako Kate a Meghan

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus