Presunúť na hlavný obsah

Kim Kardashian sa s ratolesťami premenila na Flinstonovcov: Krásku sleduje už viac ako 150 miliónov fanúšikov

Zahraničné celebrity

Hviezda, ktorú sledujú milióny fanúšikov šliape na päty halloweenskej kráľovnej Heidi Klum. Kim Kardashian spôsobila ošiaľ, keď zverejnila roztomilú foto v halloweenskom kostýme so svojimi ratolesťami.

Amerikou obľubovaný sviatok Halloween sa za veľkou mlákou prežíva trochu inak ako u nás. Ulice žijú týmto sviatkom a tak ako je pre Američanov typické, o zábavu je postarané. Halloweenske masky, aké dokážu vymyslieť práve na tomto kontinente nemajú hraníc a fantázia hollywoodskych celebrít nás neprestáva z roka na rok baviť. 

Reality hviezda Kim Kardashian neprestáva svoje miliónové publikum baviť, práve naopak. Pomalými krôčikmi si získava priazeň aj tých, ktorí ju doteraz nemuseli. A treba uznať – robí to dobre. Najnovšie spôsobila ošiaľ, keď zverejnila halloweensky kostým.

Prečítajte si: Rekordérka Jennifer Aniston: Jednou fotkou spôsobila nečakaný ošiaľ a dostala sa do Guinessovej knihy rekordov

Flinstonovci ako obraz typickej americkej rodiny v 60. rokoch

Kim sa rozhodla tento rok pre originalitu. Svoje krivky zahalila do modrých šiat kopírujúcich jej postavu, aké mala na sebe Betty z animovanej rozprávky Flinstonovci. Manželka Barneyho bola veľmi blízkou priateľkou Wilmy, milujúcej manželky Freda, hlavnej postavy kultovej rozprávky. Obidve čašníčky, susedky a v neposlednom rade kamarátky spolu prežívali bežné starosti a radosti, s akými sa stretáva každý z nás. 

Príbeh odzrkadľuje typickú americkú rodinu z čias 60. rokov. Fred je prostý obyčajný muž pracujúci v kameňolome. Sníva o bohatstve, ale zároveň vie, že sa musí uskromniť s obyčajným životom, aký má. Po skončení šichty celý natešený ponáhľa domov, kde ho čaká milujúca manželka Wilm a pes Dino. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Betty a Wilma mali priateľský vzťah

Kim ako Betty a jej najstaršia dcérka, 6-ročná North ako Wilma. Ako v kreslenom seriáli, tak aj v živote reality hviezdy mali Betty a Wilma veľmi blízky a vrúcny vzťah. Práve kamarátsky vzťah sa snaží Kim pestovať so svojou dcérkou North. 
Štvornásobná mama vyobliekala celú rodinku a znázornila tak typickú americkú rodinu, čím sa priblížila jej fanúšikom ešte viac. 39-ročnú Kim Kardashian dnes sleduje viac ako 150 miliónov ľudí na Instagrame a jej početná rodina so štyrmi deťmi Psalm, Saint, North a Chicago je stredobodom pozornosti. 

Neprehliadnite: Toto je aktuálne najkrajšie dievčatko na svete: 6-ročná Alina Jakupova od 4 rokov žne jeden úspech za druhým

Chicago mala spočiatku strach z veľkého "Dina". Kim svojej dcérke musela vysetľovať, že to je jej ocko. Presne tak. Pod týmto kostýmom sa skrýva raper Kanye West. Rodinka tak zladila kostým, v ktorom cítiť lásku a zmysel pre pevné väzby.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Sledovali ste Flinstonovcov?

spolu hlasovalo 149 ľudí

Áno
143
Nie
6