Presunúť na hlavný obsah

Milenka sa mi chcela pomstiť cez moju manželku: Nebyť tohto znamenia, zničila by mi celé manželstvo

Partnerské vzťahy

To, čoho sú niektoré ženy schopné, musel asi zistiť až na vlastnej koži. Milan sa zaplietol s milenkou, ktorá ho chcela potom už len pre seba. Až tak, že bola ochotná urobiť čokoľvek.

Máloktorý chlap si uvedomí, že mať milenku, je ako jednou nohou vstúpiť do niečoho, z čoho už nemusí byť cesta späť. Presvedčil sa o tom aj Milan, ktorému pomotala hlavu mladá, ambiciózna Veronika, večne vysmiata a plná energie, veď to poznáte.

Nastúpila k nám do firmy a hneď využila moju pozornosť

Som ženatý a nikdy som nemal pomyslenie na to, aby som si hľadal milenku. Mal som pokojné a šťastné manželstvo, až kým sa neobjavila „ona“. Veronika bola mladá, 27-ročná absolventka Právnickej fakulty, ktorá k nám nastúpila do firmy. Bola atraktívna, ale takých žien je veľa, takže som tomu neprikladal žiadny extra význam. 
Keď som však jedného dňa vošiel do zasadačky, kde sme riešili jeden projekt, stačilo, aby sa na mňa pozrela a ihneď prebehla medzi nami chémia. Neviem to opísať, bolo to jednoducho niečo, s čím som nerátal. Bola sebavedomá a páčilo sa mi, ako sa o seba stará. Sebaistota z nej sršala na diaľku. Cítila, že napriek vysokej funkcii v práci, som z nej „namäkko.“ Ihneď využila moju pozornosť a v mojej spoločnosti sa objavovala čoraz viac. Spočiatku medzi nami prebiehali len malé, nevinné gestá. A práve to som cítil, že môže byť nebezpečné.

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

 

Odvaha jej nechýbala, bolo vidno, že s chlapmi to vie

Bránil som sa ako som mohol. Až kým sme v jeden víkend neodišli na služobnú cestu, kde to všetko začalo. Poznáte to, večer uvoľnená atmosféra a čo to sa popilo. 
Veronika bola sebavedomá natoľko, že keď sme zostali sami dvaja v miestnosti, neváhala ani na sekundu a začala mi robiť privátny striptíz. Veľmi pomaly a veľmi skúsene. V ten moment som stratil rozum, aj zábrany. 
Po tých všetkých dňoch, čo sa so mnou hrala a namotávala ma, som jej nevedel povedať „nie“  a ona to dobre vedela, išla na istotu. Často sa mi o nej už predtým snívalo a podobne ako v sne, som sa cítil, keď predo mnou stála už len v nohavičkách a so svojimi krivkami hrdo a sebavedome narábala. 
Odvtedy to začalo. 
V práci ma vždy niekam zatiahla a dávali sme si rýchlovky. V sexe bola najlepšia žena, akú som kedy mal. Viac som však k nej necítil a svoju manželku by som nikdy kvôli nej neopustil. Mal som výčitky, ale na druhej strane... S ňou to bolo také príjemné. Vždy ma to nabilo a v práci som podával výborné výsledky. Bol som šťastný tak, ako to bolo. 

Čím častejšie sme spolu niečo mali, tým nebezpečnejšia bola

Čím častejšie sme spolu niečo mali, tým viac sa ona začala citovo viazať. Jej správanie sa začalo meniť a už nebola taká „bezprostredná“ ako sa javila. Keďže som mal pocit, že spáva aj s inými mužmi (ale nikdy sme sa o tom nerozprávali, bolo mi to jedno), nenapadlo by mi, že sa bude chcieť toto dievča viazať. 
V jeden deň mi urobila taký orál, o akom sa mi ani nesnívalo a potom ku mne pristúpila a povedala: „Chcem byť tvojou ženou a obšťastňovať ťa takto každé ráno“. Asi sen nejedného muža, však?
Ja som však svoju ženu miloval a keď som si mal vybrať z tohto ultimáta, rozhodol som sa pre ňu a v tom „najlepšom“ to s milenkou ukončiť. 
Nečakala to. Bola si mnou istá. A práve to sa stalo napokon kameňom úrazu. 

Začal sa boj „samičiek“ bez toho, aby o tom celom moja manželka vedela. Vtedy som oľutoval prvýkrát, čo som jej to urobil. Začali ma prenasledovať také výčitky, že som bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa to celé zastavilo a zabudlo sa na to.

Neprehliadnite: Manžel si na mne všimol zmenu, ktorá odhalila, že mám milenca: V tejto situácii by ste však ani vy nevedeli, čo robiť

 

Znamenie, že má niečo za lubom, som odhalil v poslednej chvíli

Keď som jej na rovinu povedal, že svoju manželku neplánujem opustiť, veľmi som ju tým ponížil. Napriek tomu však bola podozrivo pokojná. A práve to ma prinútilo všímať si akékoľvek detaily. 
Vedel som, že bude mať niečo za lubom a že sa bude chcieť pomstiť. Bol som na to pripravený. Preto som jej v čase neprítomnosti pozrel do zoznamu kontaktov a vyhľadal som si číslo mojej manželky. „Prekvapivo“ ho mala uložené. Bola totiž prefíkaná a zrejme si ho uložila hneď na začiatku našej „aféry.“ 
A čo bude chcieť urobiť dotknutá milenka ako prvé? Presne tak. Bude chcieť písať mojej manželke.
Keďže moja manželka mala mobil napísaný na mňa, zablokoval som jej akékoľvek prichádzajúce hovory a správy z čísla, vtedy už bývalej, milenky. Rovnako som si ju zablokoval aj ja. Vo firme mala zmluvu len na dobu určitú a tak sme sa s kolegom dohodli, že jej ju nepredĺži. Odvtedy sme sa už nikdy nevideli. Z počutia len viem, že môj kolega si s ňou však niečo začal a vďaka tomu som sa cítil, že vzduch je čistý. Bolo to moje jediné šťastie...