Presunúť na hlavný obsah

Pozor na tieto tri znamenia: Pomotajú vám hlavu a zlomia srdce

Partnerské vzťahy

Na určité typy ľudí by ste si mali dať pozor. A obzvlášť, ak s nimi randíte. Pozrite sa spolu s nami, s kým vás veru prechádzka ružovou záhradou vo vzťahu čakať nebude.

Znamenie zverokruhu dokáže prezradiť naozaj veľa. Dokonca odhalí aj mnohé povahové vlastnosti a črty, o ktorých ste možno ani len netušili. Dokonca aj to, či to vša polovička s vami myslí vážne, alebo má skôr tendencie k nevere. Viete na ktoré tri znamnia si dať pozor aj keď to na začiatku vzťahu s nimi vyzerá vždy skôr ružovo? 

Prečítajte si: Manželka ma podvádzala priamo pred mojimi očami: Jej milenec sa vydával za niekoho iného a ja som im naletel

Trojica od ktorej veľa nečakajte

Tri znamenia zverokruhu patria vrámci lásky medzi tie najrizikovejšie. V tom zmysle, že vám dokážu aboslútne pomotať hlavu, vziať vás do akejsi inej dimenzie a napokon vám však zlomia srdce. Viete o kom je reč? Ide o Býka, Barana a Strelca. Hoci oni očakávajú absolútnu vernosť a oddanosť, sami ju nevedia opätovať. Veľmi rýchlo sa na niekoho naviažu, robia mnohé romantické gestá, boli by ochotní dať vám aj posledné, no na druhej strane rovnako rýchlo ako vzplanú aj vychladnú. Stereotyp, zaužívané pravidlá a konvencie sú pre nich niečo nepredstaviteľné. V snahe vyhnúť sa týmto vecia preto hľadajú riešenia v inom náručí.

Neprehliadnite: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Zbožňujú zmeny, vzrušenie a vlastne ide o znamenia, ktoré sa veľmi často riadia pudom. Oveľa viac ako zdravým rozumom. Ak teda túžite po stabilite a oddanom partnerovi, je veľká pravdepodobnosť, že v prípade týcho mužov sa jej nedočkáte. Samozrejme česť výnimkám, ktoré sú vždy a všade.  

Randili ste niekedy s mužom v tomto znamení?

spolu hlasovalo 449 ľudí

Baran
163
Býk
138
Strelec
148

- Najčítanejšie -