Presunúť na hlavný obsah

Manželka ma podvádzala priamo pred mojimi očami: Jej milenec sa vydával za niekoho iného a ja som im naletel

Partnerské vzťahy

Pod lampou býva najväčšia tma. Tak možno nazvať situáciu, v ktorej sa nechcene ocitol Juraj, ktorého manželka z neho urobila paroháča. A nebolo to zo dňa na deň.

Manželka mala vyrovnaný kariérny a osobný život. Po tom, čo bola doma na materskej, bolo cítiť, že vrátiť sa späť do práce je to, po čom žena ako je ona túži. Videl som na nej, že je šťastnejšia a jednoducho, že tri roky doma medzi štyrmi stenami jej úplne nevyhovovali. Mal som radosť, že je späť rozžiarená. To som však netušil, že za jej blikajúcimi očami je možno chlap, ktorý ju okrem mňa obšťastňuje tiež. 

Prečítajte si: Môj manžel odmietal so mnou spávať: Nikdy nezabudnem na ten zlomový moment, kedy som zistila prečo

Spávali sme spolu, nemala dôvod utekať inam

Keďže všetko išlo u nás doma ako v bežnej inej rodine, nemal som dôvod sa niečoho obávať. Spávali sme spolu trikrát za týždeň, čo pri dieťati je už aj tak úspech. Všetci, ktorí majú doma malé deti vedia, o čom hovorím. 
Manželka sa pritom netvárila, že by mala nejaké problémy s vyvrcholením. Vždy si to užívala, no ktovie, možno si pri tom predstavovala „jeho“. Teraz už by ma to nijako extra neprekvapilo...

Nikdy som si nič podozrivé na ňom nevšimol

Označením „jeho“ som mal na mysli, jej milenca. Stretával som sa s ním často, ale nikdy som netušil, že práve tento chlapík mi vo voľnom čase súloží manželku. Možno šťastie, pretože by to dopadlo inak. Ale poďme k veci – ako k tomu celému vlastne prišlo?
Moja žena chodievala pravidelne na služobné cesty. Keďže pracovala v solídnej spoločnosti, vždy mala aj šoféra, ktorý ju vyzdvihol priamo doma. Často som ju s kufrom chodieval odprevadiť až dolu k vozidlu, kde ju už čakal „šofér“. 
Bol to starší chlapík, nikdy som mu nevidel priamo do tváre a ani som sa nezamýšľal nad tým, že by mohol po mojej žene vyštartovať. Vlastne... To, že sa moja žena mužom páčila, bolo bežné a lichotilo mi to. Nikdy by mi skôr nenapadlo, že takýto muž bude objektom jej túžob či záujmu.

Všimol som si detail, ktorý ju prezradil

Keď som ju raz odprevadil k autu a rozlúčil sa, išiel som späť hore domov. Tam som však našiel zabudnutý jej mobil, čo si zrejme uvedomila aj ona sama. Musela sa poň vrátiť domov a keď po pol hodine vybehla hore, všimol som si, že nemá podprsenku. Stojace bradavky totiž neprehliadne žiadny muž a už vôbec nie váš manžel. 
Prišlo mi to veľmi zvláštne, pretože moja žena nikdy nechodievala bez podprsenky. Keď som sa zrazu začal čudovať, zahovorila to, že na cestu si ju dáva dolu, aby ju po takom dlhom čase netlačila... V tom čase som už vedel, že klame a že záhadný šofér v aute asi nebude len taký obyčajný šofér. 
Napokon som ju svojimi zvedavými otázkami dostal do úzkych skôr, ako som sa stihol zamyslieť nad tým, čo bude, keď sa potvrdí, že má milenca. Tak sa aj stalo. 

Neprehliadnite: Mávala som erotické fantázie so šéfom: Zle som si však vysvetlila jeho správanie, dodnes to je môj najväčší trapas

Muž, ktorý ju vozil, nebol žiadny šofér, ale milenec. A neboli to služobné cesty, ale ich výlety za intimitou. Vysvetľovala mi to len tým, že jej chýbalo spestrenie, ale je ochotná s tým skončiť. Celé to však trvalo asi rok. Povedala mi, že v istom momente života potrebovala vyskúšať aj niečo iné, nič viac v tom však nebolo, žiadne city. 
Problém však je, že aj keď z ľudského hľadiska by som s ňou najradšej zostal a viem, že žiadnu ženu nebudem milovať tak ako ju, v otázke intimity som padol na bod mrazu. Jednoducho sa neviem zbaviť predstavy, že spávala s tým starým mužom. Nedokážem s ňou mať sex a to výrazne zasiahlo do našich životov. Odrazilo sa to na tom, že si vôbec nerozumieme, vytratilo sa všetko intímne, čo medzi nami bolo.

- Najčítanejšie -