Presunúť na hlavný obsah

Mávala som erotické fantázie so šéfom: Zle som si však vysvetlila jeho správanie, dodnes to je môj najväčší trapas

Sex a vzťahy

Jednej noci sa v snoch našej čitateľky Sandry začal objavovať jej nový šéf, ktorý bol neskutočný fešák. Z jeho správania usúdila, že sa medzi nimi niečo deje, no to si len zle vysvetlila situáciu. Vykľula sa z toho veľmi nepríjemná až trápna príhoda pre oboch.

Od začiatku ma priťahoval, začala som o ňom fantazírovať

Sandra bola ambiciózna, nebála sa ničoho a ostych jej bol cudzí. Okrem iného rada experimentovala, preto bola stále slobodná. Nechcela sa obmedzovať ani viazať, chcela si užívať a z každého príležitostného vzťahu chcela vyťažiť maximum. Vďaka svojej práci v istej významnej firme si mohla dovoliť nielen vlastné bývanie, ale aj akýsi nadštandard. Bola jednoducho paňou sama sebe a jej sa jej život takto páčil. Rovnako sa jej páčila jej práca, v ktorej bola dobrá a o to viac, keď k nim do firmy prišiel pracovať na post jej šéfa mladý, urastený, vyšportovaný, jednoducho sexi muž v stredných rokoch s nenormálnym sexepílom. „Od začiatku ma neskutočne priťahoval. Až som začala o ňom fantazírovať nielen počas dňa v práci, ale aj vo svojich snoch,“ prezrádza nám na úvod Sandra.

Mohlo by vás zaujímať: Šéf mi poslal pozvánku na netradičný večierok: Keď som zistila, o čo ide, chcela som dať okamžitú výpoveď!

Naše erotické sny začínali nevinným laškovaním a došlo aj k tomuto

Sandra s ním nadviazala  intímny vzťah vo svojej fantázii, začala o ňom mávať erotické sny: „Tie sa časom len stupňovali. Začínali nevinným laškovaním v jeho či mojej kancelárii a skončili niekde na služobnej ceste v hoteli, kde sme si to do sýtosti obaja užívali. Bolo to zakaždým také reálne, že som si to nevedela vysvetliť,“ objasňuje ďalej. No Sandra si všimla, že aj on po nej pokukuje a je k nej neskutočne pozorný a milý. Niekedy sa na tom dokonca zabávala, pretože bol pri nej akoby v pomykove. Sem tam sa spolu ocitli aj pri jednom stole, pri obede. Cítila, že mu nie je ľahostajná a vedeli sa aj dobre porozprávať.

Čítajte tiež: Kolegyňa sa miešala do môjho vzťahu: Dôvod, pre ktorý to urobila, mi mal byť jasný hneď od začiatku

Jeho ponuku spolupráce som si vysvetlila po svojom

Potom sa stalo, že jej nový boss potreboval vybrať človeka, s ktorým by osobne pracoval na nejakej novej zákazke pre klienta a vybral si ju. Sandra si to vysvetlila po svojom a v tom momente bola presvedčená, že je len otázkou času, kedy sa medzi nimi udeje aj niečo viac. „Začali sme spolu pracovať na zákazke, ktorá však vôbec nebola jednoduchou záležitosťou a zhltla všetok náš čas. Začali sme ostávať po práci sami dvaja vo firme a nadrábať, aby sme všetko stihli pripraviť. No ja som v tom videla svoju šancu,“ rozpráva nám.  

Neprehliadnite: Po desiatich rokoch som zistila, že môj manžel je homosexuál. Tieto náznaky som ignorovala

V tento večer som po ňom vyštartovala

„Raz sme si otvorili aj fľašu vína, objednali večeru. Keď sme už končili a ja som mu prezradila, že mám vlastne dnes narodeniny a nemám to poriadne ani s kým osláviť, podával mi ruku a šiel ma aj pobozkať. Ako sa tak nakláňal a mala som v sebe asi polovicu fľašky, priložila som svoje pery na tie jeho a začala ho bozkávať. No on ma hneď stopol a s pobavením v hlase mi oznámil, že je to celé omyl, že nech sa nehnevám, že som veľmi atraktívna, ale v živote by so mnou nič nemal. Na čo som sa cítila urazená, ponížená a zahanbená ako ešte nikdy v živote,“ pokračuje ďalej Sandra, ktorej všetko došlo, keď jej jej boss na rovinu oznámil, že to preto, lebo je v skutočnosti gay. Pre oboch to bola trápna situácia, ale napokon si to nechali samozrejme pre seba a dokonca sa časom z nich stali aj dobrí priatelia, nielen kolegovia v práci. Samozrejme od toho večera Sandra prestala mávať akékoľvek erotické sny so svojím šéfom a dnes má dokonca aj nový objekt svojich fantázií.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus