Presunúť na hlavný obsah

10 dobrých dôvodov, prečo sú ženy s krivkami lepšie v posteli: Tieto fakty sa nedajú ignorovať!

Sex

Podľa mnohých mužov nie je nič viac sexi ako krivky v ich posteli. Vďaka týmto je sex s takouto ženou fantázia!

1. Ženy s krivkami dokážu pri sexe viac

"Niektoré sexuálne pozície sú jednoducho lepšie so ženou, ktorú je za čo chytiť. Pri tých, kde sa trie panva o panvu, je dokázané, že sex je lepší pri viac vyvinutom tele," hovorí sexpert Tyomi Morgan. Stručne povedané, ženy s krivkami sú schopné zvládnuť hlbšie, dlhšie, intenzívnejšie ťahy. Je to čierne na bielom. 

Prečítajte si: Takto sa rokmi menili veľkosti a miery: Dnešné ženy by boli v minulosti považované za „obryne“!

2. Muži sú inštinktívne priťahovaní ku krivkám

Muži sú vizuálne stimulovaní od prírody, sexepíl ženy závisí na jej schopnosti priniesť zdravé deti. Žena s väčšími prsiami a širšími bokmi je jednoducho šťavnatou korisťou, ktorá vyvoláva inštinktívnu príťažlivosť. Táto skutočnosť sama o sebe prebúdza sexuálnu energiu a spôsobí erekciu takmer okamžite. 

3. Obdarené telá sú „zábavné parky“

Ženy s krivkami majú väčšiu plochu na „preskúmanie“ v miestach, kde sa nachádzajú  takmer všetky erotogénne oblasti. Prsia, boky a stehná sú oblasti, ktoré pri dotyku pôsobia na sexuálne energie. Ich prsia dokážu viac ako tie malé. Veľkými prsiami totiž dokáže žena stimulovať priamo penis, čo je skvelý spôsob predohry. Všetky tieto variácie sexuálnych praktík pomáhajú predĺžiť sexuálny zážitok.

Prečítajte si: Ideál krásy dneška je vraj nedosiahnuteľný prirodzenou cestou: Zmení nás trend na umelé bábiky?

4. Tvary vylepšuje niektoré sexuálne pozície

Ak sa viete ešte správne hýbať, máte vyhrané. Keď sa tieto kypré erotogénne zóny hýbu, trasú alebo vlnia, muži sú v siedmom nebi. Pri pozícii na psíka dokonca takéto telo, konkrétne, veľký zadok, vydáva iné zvuky ako štíhle telo. „Viac to ´búcha´,“ hovorí Morgan. 

5. Krivky dodávajú sebadôveru

Dievčatá s krivkami sú lepšie v posteli,“ tvrdí expertka na vzťahy Laurel House. "Nechajte partnera poriadne vás chytiť,  ho uchopiť a stlačiť vašu kožu. Ani si neviete predstaviť, ako ho to navnadí. Ukážte mu pozície a predklony, v ktorých vaše prednosti vyniknú. Zabudnite na hanbu prezentuje svoje telo s láskou a rešpektom k sebe samej,“ radí House. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Takto sa menil ideál ženského zadočku: Aký je podľa mužov teraz v kurze?

6. To, že vás je za čo chytiť, je plus!

Žiaden chlap nechce spať so svojím mladším bratom. Chlapi chcú vidieť, že žena je ženou!

7. S krivkami sa lepšie mazná

Najlepšie v spálni sú tie ženy, ktoré o sebe vedia, že sú príťažlivé a náležite to využívajú. Ženy s krivkami sa rady maznajú a sú koketnejšie, čo sex s nimi posúva na celkom iný level. Takýto sex je jednodcuho intímnejší, aj keď ide len o rýchlovku. 

8. Obdarené ženy sa neboja smiechu

Obvykle tieto ženy s bujnými krivkami nemajú problém ani s humorom, čo sa prenáša aj do intímnej sféry. A smiech je čo? Veľké afrodiziakum!

9. Dámy krv a mlieko sú menej kritické

Ženy krv a mlieko obvykle neškatuľkujú a prijímajú muža taký, aký je. V praxi to znamená nekončiacu zábavu, bez akýchkoľvek zábran. Obrovské plus. 

10.  Vedia čo chcú a milujú sex

To býva pre mužov jedným z najväčších stimulov vôbec. Nedávno totiž muži označili za najlepší sex práve ten, ktorý si vedia ženy užiť. A ženy s krivkami medzi také rozhodne patria!

Diskusia k článku

comments powered by Disqus