Presunúť na hlavný obsah

To, že ma manžel podvádza, som sa dozvedela od jeho milenky: Povedala som jej niečo, čo doteraz sama nechápem

Partnerské vzťahy

Dozvedieť sa o milenke svojho muža priamo od nej, je facka od života, ktorá naozaj bolí. A verte, že ju dlho cítite. Tento pocit dobre pozná aj Tatiana. Zareagovala však tak, že sama seba nespoznávala.

Tatiana bola vydatá sedem rokov. S Markom sa spoznali na letnej dovolenke. Ona bola s kamarátkami, on s kamošmi. Bývali v rovnakom hoteli, takže takmer celých 10 dní zo seba pri raňajkách, či večeri, nespustili oči, ak sa náhodou stretli. Paradoxne, vtedy sa až posledný deň dali do reči a vymenili si čísla. Ani jeden z nich však neočakával viac, no osud to zariadil inak. 

Mohlo by vás zaujímať: Za život v luxuse neváhala opustiť svojho muža s dcérou: Toto bol zlomový moment, ktorý všetko spustil

Spojila nás náhoda

”Stretli sme opäť v Bratislave v nákupnom centre. Obaja sme mali pracovný meeting, ale dohodli sme sa, že jeden na druhého počkáme a pôjdeme spolu na kávu. Z jednej kávy bola ďalšia, potom obed, večere a ani neviem ako a chodili sme spolu. Po roku a pol randenia ma požiadal o ruku a ja som súhlasila.” Zo začiatku vyzeral ich vzťah priam idylicky. V podstate sa nikdy nehádali, nemali väčšiu krízu, až to ich okolie nechápalo. Všetko sa však zmenilo v čase, keď Mark menil prácu.

Odrazu som ho nespoznávala

”Podľa mňa sa zmenil od základov. Dostal oveľa vyšší post ako mal doposiaľ a úprimne mám pocit, že mu tak trošku stúplo do hlavy. Sebavedomie dosiahol na úrovni level 100 a ja som sa vrámci jeho pozornosti dostávala do úzadia. Správal sa ku mne odrazu veľmi pohŕdavo a čokoľvek som urobila, bolo podľa neho nesprávne, nedostatočné a kritika na moju osobu bola na dennom poriadku. Naše manželstvo nabralo spád ako nikdy predtým. Jeden druhému sme sa odcudzili, náš intímny život nebol už žiadny a ja som to pripisovala práci. No veľmi som sa mýlila.”

Neprehliadnite: Myslela som si, že každý môj vzťah je niečím iný: Až táto udalosť mi ukázala, že všetci moji partneri mali jednu vec spoločnú

Na firemnej párty, kam vzal Mark aj Tatianu sa objavila žena, ktorá mala k Markovi naozaj blízko. Celý večer sa okolo neho točila a Tatiane sa to od začiatku nepozdávalo. To čo nasledovalo, by však nikdy nečakala. ”Prišla ku mne a predstavila sa mi ako jeho priateľka. Vraj o mne vie, no Mark jej sľúbil, že sa čoskoro rozvedie. Ťahali to spolu takmer rok. Najskôr som nevedela ako zareagovať, no napokon som jej povedala, že im prajem šťastný život. A v pohode im po našom rozvode pôjdem za svedka na svadbe. V tom momente sa vo mne niečo zlomilo a ja som pozbierala svoje rozbité sebavedomie. Verím na karmu a som si istá, že sa im to obom vráti. Nikomu nič zlé neprajem, ale život veci vracia. Aspoň mne sa to tak potvrdilo pri mnohých veciach.”

 

- Najčítanejšie -