Presunúť na hlavný obsah

Šéf mi poslal pozvánku na netradičný večierok: Keď som zistila, o čo ide, chcela som dať okamžitú výpoveď!

Partnerské vzťahy

Svoju prácu som vždy robila na sto percent, možno práve preto si ku mne šéf vybudoval priateľský vzťah.

V práci som sa cítila ako doma. Hoci sme mali toho veľa, vďaka šéfovmu prístupu vládla na celom oddelení rodinná atmosféra.

Prečítajte si: Pre túto vlastnosť sú schopní muži ženu opustiť: Ak sa jej nezbavíte, vedie to k rýchlemu krachu vzťahu

Po roku som nemala problém rozoberať so šéfom aj niektoré súkromné záležitosti. On mi hovoril o manželke a ja jemu zas o svojej rodine. Priateľa, či partnera som však nikdy nespomínala. Žiadneho som nemala a preto som sa chcela vyhnúť nepríjemnému spovedaniu. Vždy keď sa ma spýtal na vzťahy, menila som tému. Po istom čase s tým prestal. Napriek tomu mi však neustále prízvukoval to, že si musím viac užívať život. Vraj okolo tridsiatky je najlepší čas. Brala som to s humorom a hovorila, že na zábavu nemám kvôli svojim koníčkom čas. Hoci som občas mala pocit, že sa snaží o to, aby mi nenápadne "dohodil" kolegov, nechcela som pôsobiť podozrievavo a preto som sa k tomu celému nevyjadrovala.

Toto spravil

Keď som si už myslela, že ho to celé prešlo, poslal mi pozvánku na večierok, ktorý mal byť akousi odmenou a relaxom po náročnom, ale úspešnom mesiaci v práci. Na pozvánke veľa informácií nebolo, len to, že sa vyžaduje "maska". Myslela som si, že pôjde o nejaký "hlúpy" karneval a jeden z jeho vtipov, napriek tomu som sa išla aspoň zabaviť.

Mohlo by vás zaujímať: Zúfalý Pavol svoju ženu nespoznáva: Odkedy zistil, čo robí za jeho chrbtom, uvažuje nad rozchodom

Miesto akcie bolo zašité a nenápadne umiestnené medzi radou drahých domov. Prišla mi otvoriť žena v mačacom kostýme. Podala mi drink a pozvala ma dnu. Ocitla som sa v obrovskom krásnom priestore plnom dokonalých žien v rôznych kostýmoch. Vyzeralo to ako nejaká sexuálna hra. Po chvíli za mnou prišli dve polonahé ženy a začali so mnou otvorene flirtovať. Keď som sa spýtala kde sú muži, mysleli si, že vtipkujem. Vtedy som to celé pochopila. Môj šéf si myslel, že nemám partnera preto, lebo skrývam svoju orientáciu. Bola som nahnevaná a z akcie som okamžite odišla. So šéfom som samozrejme pár dní vôbec neprehovorila.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe